Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Blade telefonnak az...

A ZTE Blade telefonnak az aksiját ki kell sütni?

Figyelt kérdés

Ma vettem és haverék mondták hogy a töltőn kell hagyni egy napig ha lemerül. Ezt enm tudom hogy igaz-e de most rajta van a töltőn.


Ha igaz akkor lehet bekapcsolva is a töltőn, vagy csak kikapcsolva?


2011. jún. 12. 01:23
 1/5 Panda Péter ***** válasza:

lehet bekapcsolva is, tök mindegy.

egyre figyelj: teljesen sose merítsd le, a lítiumos akksik sajnos olyanok, hogyha mélyre merülnek akkor kukázhatod őket.

2011. jún. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell sütni. Első használat előtt be kell tenni a mikróba, és 10 percig mikrózni. Ezután éri el a maximális kapacitását.
2011. jún. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csőő! Rég nem kell már ilyeneket csinálni... nekem is ZTE-m van :) engedd le 5%ig kifogja írni. aztán durrantsd fel éjszakára. 7 8 óra töltés azt peace. am szerintem gyenge az aksi gyárilag. Ha nem csesztetem ( ami ritka :D ) úgy 3 nap. ha csesztetem akkor másfél...nah mindegy én imádom! csocsi
2011. jún. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélem minden egyes telefontípusra megkérdezik még ezt ...


Nem KELL kisütni, nem KELL fullra tölteni. De szereti ha fel van töltve, inkább töltsd amikor van rá lehetőséged.

Ezt sose értettem, hogy panaszkodnak a 3 napos akku kapacitásra, mikor minden fel lehet tölteni, semmi baja se lenne tőle.

2011. jún. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Addig tudod tölteni, amíg kiírja, hogy feltöltve. 7-8 óráig felesleges rajta hagyni, mert nem tölt tovább, amikor feltöltötte. Utána kéne olvasni a neten, mielőtt itt néhány ember hülyeségeket irogat.
2011. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!