Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy pert indítanak...

Az igaz, hogy pert indítanak az APPLE ellen?

Figyelt kérdés
Van aki erről nem tud,de az iphone 24 óránként információkat küld le az anyacégnek. Így mindenkiről mindent tudnak. Hogy hol készült a fotó meg, hogy merre járt a telefon, milyen oldalakon böngészett smsek stb. És Amerikába és Oroszországba perrel fenyegetik a céget. Meg mekkora egy gerinctelen dolog ez, szerintem.
2011. jún. 9. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg már valahol olvastam is erről, hogy a komolyabb maffiózók ezért nem is használnak I phone-t.
2011. jún. 9. 15:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Joggal indítanak pert ellenük, hiszen az Apple ha meg is tekinti a néhány képet, sok mindent megtudhat a tulajtól.De akkor nem csak az Apple-t kéne perelni, hanem a Google-t is, mert az is csinál ilyen hülyeséget.
2011. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csapacsupa ***** válasza:
Az Apple ellen átlag hetente indítanak pert valamilyen ügyben. Mint ahogy az összes nagy cég ellen is.
2011. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb az osszes telefongyarto "nyomoz" az emberek utan.

ipon.hu-n van is errol egy hosszabb cikk.


Es ha nem is ez miatt, mas miatt mindig perelnek az Amcsik

2011. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolo ***** válasza:
Az összes telefonos oprendszer gyűjti az adatokat. Szerintük ez a "helyhez kötött szolgáltatásokhoz kell". Szerintem meg csak egyszerű adathalászás... Az Apple meg a leginkább pereskedő cég. Kb minden sz@rért pereskedik mindenkivel, meg mindenki pereli őket is. Kabaré a mobilpiac szereplőinek kapcsolata.
2011. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!