Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kíváncsi lettem! Miért van...

Kíváncsi lettem! Miért van az, hogy egy iphone 3GS 600MHZ es procival jóval gyorsabb és akadásmentesebb (játékokba vagy bármi másba is) mint egy bármilyen más fajta készülék 600MHZ es procival?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert iOS van rajta, nem android. Az androidot látványra csinálták inkább, az iPhone-t meg gyorsaságra.
2011. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az iphone-t nem eri utol egyelore egy mobil gyarto se.
2011. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy S2-vel mi van akkor?
2011. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:

az iphone-t nem eri utol egyelore egy mobil gyarto se.


Árba nem is, mert ami jobb, az mind olcsóbb. Nézegess új htc-ket, meg samsungokat, mindenbe jobbak. Ram, cpu, stb.


Csak egy kérdés. Egészen véletlenül nem a samsungtól veszi az apple a procit? Miért nem gyárt magának? Komplett samu az egész, almás borítással. Amúgy nem gyorsabb, csak az iphone tulajok bemesélik maguknak, hogy az. Nézzetek meg speedtestet yt-n. HD2 vs IPhone 4. A HD2 mindent gyorsabban megnyit, pedig ugyanúgy 1ghz-es cpu van benne, csak 1 évvel az IPhone 4 előtt adták ki.

2011. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem lenne jo az iphone akkor nem lenne nagy ara se..mert akkor nem vennek.
2011. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért lehet ilyen drága, mert Nem kínaiak gyártják. De a legtöbb amerikai lehet, azt vette, s elkezdték venni, mert anno a legjobb volt, de már nem vmi jó, de ezt ők még lehet, nem tudják.
2011. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!



Szerintem (de csak ez egy magánvélemény) azért lehet az iphone gyorsabb, mert az IOS (oprendszer) optimalizálva van az adott hardware-re (vasra) tehát igyekeznek minél jobban kihasználni az adottságokat. Egy Android rendszernek meg el kell futnia mindenféle készüléken, persze ezt némi kompromisszumok árán, így lehet, hogy maga a hardware erősebb más telefonokban, de a program futása mégsem az. Ezeken sokat segítenek a főzött firmware verziók, sokszor meglepő teljesítménynövekedés tapasztalható...


Üdv!

2011. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bp1985 ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:44


Hát pont nem. Azért ennyi, mert van rajta egy félbeharapott alma...

2011. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik az s2be neked mióta van 600MHZes processzor??? Én két olyan teleofnrol beszéltem amibe 600mhz ketyeg pl jelen esetbe egy xasom és egy iphonom van meglepő a különbség pedig elvileg az iphone is csak 600MHZ...
2011. jún. 7. 06:24
 10/10 A kérdező kommentje:
*x8as
2011. jún. 7. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!