Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Wave (s8500) vagy...

Samsung Wave (s8500) vagy Motorola Defy?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg jobban megvenni? Mindkettő elég ütős mobil nagyjából egy kategóriában. Melyiket vennéd és miért?
2011. jún. 2. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

a Defy-t venném meg az oprendszer miatt.


viszont a wave sokkal jobb hardveresen, meg technikailag

2011. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Wave-t venném minden szempontból.Tény, hogy a Defy is nagyon jó telefon, de nekem a Wave minden szempontból jobban tetszik.Az operációs rendszer meg egy álom:D
2011. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak a Bada egy félbemaradt dolog szinte az a baj. jövője nem nagyon van, kevés rá az app, stb...de attól még tényleg nagyon fasza és jól használható
2011. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az tény, de aki inkább szórakozásra szeretné venni a telefont, egyértelműen inkább Android-os operációs rendszerrel felszerelt telefont vesz, mintsem egy olyat, ami nemrégiben jött ki a piacra.
2011. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zsolttötötötötö válasza:

Az androidnál sokkal szebb a BADA véleményem szerint

A bada meg fejlődik.ugyebár júniusban undult be az apps és sokkal több értelmes alkalmazás van rá mint androidra....gondolok pl a gameloftos játékokra.

nézz szét marketen!100.000 apps amiből kb 96.000 használhatatlan vacak

2011. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, Zsolttötötötötö-nek: az utolsó mondatod miatt töröm én is a fejem, nem tudom megbízható-e annyira a Bada, hogy a jövőben sok (főleg ingyenes) program/játék jön ki rá. Az tény, hogy gyorsabb és van jövője ha nem hagyják félbe a Samsungnál.
2011. jún. 3. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:35



Ugyan úgy néz ki, mint az Android szinte a Samsung cuccokon :D Mert mindkettőn a touchwiz ui van...

2011. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsolttötötötötö válasza:

ASD!



Fogj a kezedbe 1 badás telefont és utána mondj véleményt.

Nekem speciel még eddig 1x sikerült megfektetnem a BADÁT, viszont próbálgattam pár androidos cuccot és azokat valahogy sikerült valahogy megakasztanom (megjegyzem gyári rom-al).....És IOS-t sem túl gyakran fegyaszt be az ember.

Kinézetre visszatérve teljesen más a 2 rendszer...attól h a samu több készülékébe is belerakta a TW-t attól még teljesen más.pl

beállítások, fájlkezelő, widgetek, menü....etc.


De ha kell akkor készítek képet a menümről, és hogy mennyi játékom van.....majd te is mutatod az androidos csodád játékait..;)



(Végre 1 rendes vita ahol észérveket sorakoztatnak fel az emberek, és nem csak trollkodás :D :D)

szia

2011. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy WAve, minden szempontból jobb nála, és kiváló az ár/érték aránya is :D
2011. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!