Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a legjobb telefonok?

Melyek a legjobb telefonok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni lányomnak egy komoly telefont, de azt halottam hogy az Iphone 4 az nem jó. Van valami hasonló, olcsóbb és jobb? Előre is köszönöm!
2011. máj. 31. 21:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy iPhone-nak örülne a legjobban, mert elég menő a fiatalok körében. Hogy sokat kell szervízbe vinni ezt tapasztalatból mondom hogy nem igaz :)
2011. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

az a baj h az iphone elleneseknek pont ezek miatt lesz igaza. "vegyél iphone4et az népszerű"

na ja, mert drága, meg szép. meg almás.


(én is ilyet akarok, de ne villogni hanem kihasználni)

2011. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
figyelj most vegyen s2-őt? mit fog rajra használni? a zenehallgatást meg a képnézegetést? az iphone funkcióinak is kb a tizedét fogja kihasználni, de az valamivel presztizsesebb mobil, és a fiatal csajoknak inkább a presztizs kell.
2011. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
sony ericsson xperia arc?
2011. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

SGS2, iPhone4, HTC Sensation


De egy lany egyiket sem fogja kihasznalni, meg egy X8-at sem hasznalnanak ki (na jo, par lany azert akad, de nagyon kevesen vannak).

2011. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vegyél Motorola Defy-t törésálló,vízálló stb. ugyanugy 512-es a ram-ja mint az iphone 4-nek,android is van rajt 5 mp-s kamera stb..
2011. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
akkor samsung galacy ace
2011. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha sok a penzed akkor vegyel iphone 4-et, h legyen mivel tegye a csajszi az eszet.De ahogy az elottem levok is mondtak nincs ertelme,nem tudja kihasznalni.Defy-t semmikeppen ne vegyel,az nem noi telo:D az egy igazi ferfi telo:D. sgs2-vel nem tudna csinalni semmit...
2011. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

mint már ez előbb is írtam azért vegyen samsung galaxy ace-t...én is olyat fogok venni...lány vagyok...nekem tetszik...android 2.2 van rajta lehet frissíteni...a kamera nem a legjobb de megfelelő arra,hogy "lekapja" a jó pillanatokat...szerintem jó kis teló... a belső memória sem túl nagy de ott a micro sd kártya...bővíti...azt ha telepíteni akar oda pakolja a cuccost:D remélem segítettem:D

iphone-t nem vennék semmi pénzért:D

2011. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
az iphone 4 se női teló. max fehérben
2011. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!