Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok egy...

Milyen telefont ajánlotok egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni egy új telefont, de igazából nem tudom milyet. N8at akartam, de azóta már nem vagyok biztos abban hogy az jó. Szeretném hogy legyen rajta wifi érintő képernyős legyen (lehetőleg nokia) és jól is nézzen ki. Ezek az én elvárásaim, de sajnos nem tudom mit kéne még figyelni. Lényeg az is hogy strapabíró legyen, ne menjen tönkre 1-2 leeséstől! Tudom hogy sok ez, meg hogy fiatal vagyok meg fölösleges...stbstbstb...segítsetek! :)
2011. máj. 31. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*prímet
2011. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát nagyon köszi :P nem divatból kell, hanem mert az enyém egy 100éves nokia, és ha már kapok telót akkor jót, ne pedig olyat, amit fél év múlva megutálok!!!
2011. jún. 1. 16:12
 13/16 anonim ***** válasza:
de szegény Józsi meg azért nem fog iPhone-t venni, mert neked az van.
2011. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Besza, behu.


A 12 éves hugom az én 4 évvel ezelőtti SE k800i-met használja csak kapott rá egy új pink házat.

2011. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13 eves lanynak?... samsung champ:D de komolyan amugy van valami uj champ az mondanam, nem tudom mi a neve de 2 katyas es wifi is van rajta. En azt ajanlom, meg meg strapa biro is.13 evesen ne vegyel komoly telot meg.
2011. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
LG Optimus Me
2011. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!