Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok egy...

Milyen telefont ajánlotok egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni egy új telefont, de igazából nem tudom milyet. N8at akartam, de azóta már nem vagyok biztos abban hogy az jó. Szeretném hogy legyen rajta wifi érintő képernyős legyen (lehetőleg nokia) és jól is nézzen ki. Ezek az én elvárásaim, de sajnos nem tudom mit kéne még figyelni. Lényeg az is hogy strapabíró legyen, ne menjen tönkre 1-2 leeséstől! Tudom hogy sok ez, meg hogy fiatal vagyok meg fölösleges...stbstbstb...segítsetek! :)
2011. máj. 31. 20:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Persze nem kell feltétlenül Nokia!!!
2011. máj. 31. 20:39
 2/16 anonim ***** válasza:

x10 mini pro, vagy noki c6


kb ez az ajánlatom ekkora lányoknak.

2011. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*nokia
2011. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Motorola Defy. Csep, por és ütésálló ha már a strapabíróságnál járunk. Ráadásul androidos is és jobb is mint akármelyik nokia amit mostanság kapsz. Mondjuk lehet, hogy az android nem épp jó választás egy 13 éves lánynak, pláne akkor ha nem igazán érdekel a mobilkommunikáció, de ha olvasgatsz egy kicsit a rendszerről akkor nem lesz gond és nem esel bele abba a hibába amibe a tudatlan vásárlók 99% beleesik amikor androidot vesz.
2011. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 bp1985 ***** válasza:
n8-nak a felét sem használnád ki, másik meg,, hogy olyan kaliberű telefont kérj, amit ki is használsz. n8-at vegyél majd akkor, ha megvan rá a pénzed.
2011. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13 évesnek miért drága okostelefont ajánlotok? telefonálni meg fényképezgetni meg játszani? :) és ha ellopják? semmibe se kerül kikapni a kezéből egy x10 minit.
2011. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
C6ja van annak a srácnak akit utálok, és olyanja lesz a legjobb barátnőmnek =>olyanom nem "lehet"... Az xperiát nem szeretem =/
2011. jún. 1. 14:54
 8/16 anonim ***** válasza:
lol
2011. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ezaz! vegyünk divatból okostelefont! wtf...
2011. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
de a pramet ez viszi: "C6ja van annak a srácnak akit utálok"
2011. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!