Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet e rossz a Wifi a telefonon?

Bamer kérdése:

Lehet e rossz a Wifi a telefonon?

Figyelt kérdés

04.14 vettem egy x8-as mobilt előfizetéssel hazamentünk kipróbáltuk a Wifit abban a tudatban, hogy ingyen internetezünk.

Erre pár napra rá nem lehetett telefonálni, mert keletkezett egy hóközi számla 32eFt-ról azzal hogy amíg ezt az összeget nem fizetjük be(05.19) addig nincs szolgáltatás, erre két nap múlva kijött egy 10 ezres számla még hogy ezt is fizessük be (05.23-ig) ma 05.31 beakartam fizetni, de közölték, hogy ki kell fizetni a telefont egy összegben + 30ezret amiből 25ezret lebeszélhetek a többi az a visszakapcsolási díj ami így együttesen 90 ezer forint egy héten belül különben átadják a behajtási osztálynak. Segítsetek kérlek, mert nem tudom kfizetni, mit tegyek volt e már valakinek ilyen?


2011. máj. 31. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a wifi-vel mentél fel a netre, hanem mobilinternettel, ami nem ingyenes.
2011. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy rossz a wifi, vagy nem csatlakoztál rá a wifi hálózatra, vagy be se kapcsoltad a wifit.
2011. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ezt hívják szivacsnak. a csomagkapcsolatokat nem tiltottad le? lehet hogy végig a mobilnetről ment az egész cucc...meg az android amúgy is használja a netet alapból az időjárás, stb frissítéséhez uh a csomagkapcsolatoknak mindenképp letiltva kell lennie
2011. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínüleg GPRS-en, 3G-n keresztül neteztél, nem pedig WIFI-n.

Át kellett volna állítani a telefont.

Én alapból kikapcsolom,tiltom ezeket.

Próbálj részletfizetést kérni, mást nem tudsz tenni.

2011. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
istenem, akiknek fingjuk sincs róla minek vesznek okostelefont?
2011. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szolgáltatóval egyezkedj, mindegy mi volt a gond.

Véleményem szerint nem wifin neteztél, így a számla nem tévedés.

Hivatkozz arra hogy nem kértél internet szolgáltatást a vásárláskor, így a kiszámlázott tétel nem jogos, hiszen azt te nem rendelted meg.

2011. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van a beállításokban egy olyan, hogy az internet csatlakozási prioritás.. itt be tudod állítani, hogy mit használjon elsődlegesen. Ez általában alapból a szolgáltatód nethozzáférésen áll. Ez azt jelenti, hogy hiába wifin keresztül akarsz netezni mivel neki nem az van megadva elsődleges használhatóságnak, nem azt fogja használni. És ha tudsz, kérj részletfizetést, én is ezt ajánlom. Máskor pedig olvass utána, mielőtt használod, mert sajnos nagyon arra vannak ráállva, hogy minél több pénzt beszedjenek tőled, így vigyázni kell velük:/ Ez most (sajnos) a te tanulópénzed..
2011. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ennek utanna kellet volna nezni. mivel te mobilneten mentel fel:D es az androidos telok jol tudnak papalni ilyenkor:D maskor tilsd le a mobil netet:)
2011. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!