Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Ma lesz vastagbéltük...

SEGÍTSÉG! Ma lesz vastagbéltükrözésem és amit kaptam hashajtót annyira rossz íze van, hogy nem bírom meginni (már hányok tőle). Az orvost nemtudom elérni telefonon se. Sehol nem találok róla infót. Nem lehet valamivel beízesíteni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, esetleg az osztályos főnővért ha utol tudnád érni, az is tudna információt adni.
2010. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
magánrendelés :S este 6-ra vagyok előjegyezve, gyomor,-és béltükrözésre, de nem bírom meginni egyszerűen mert kegyetlenül sós. És akkor most majd emiatt nem lesz meg soha a vizsgálatom??????legalább egy kicsit lehetne édesíteni akkor pikk-pakk megtudnám inni de így....
2010. szept. 29. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegyél hozzá vizet, vagy több vizet. Akkor felhígul a sós íz, viszont többet kell innod.
2010. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha magánrendelésen csinálják, az a minimum, hogy enyhe altatásban végezzék. Ezt még az állami kórházban is megtehetik, ha ragaszkodik hozzá a beteg. Azt az izét pedig muszáj meginnod, mert az tisztítja ki a bél-és gyomorredszeredet. Más is megissza!
2010. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
altatásban fogják csinálni igen. csak így vállaltam be. tudom, hogy muszály persze, de öklendezek tőle....öklendezek nem direkt csinálom magától jön (vissza)
2010. szept. 29. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lenyelni vmivel együtt, kenyérbe rakva vagy sütibe..
2010. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem ehetek szilárd ételt :(
2010. szept. 29. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:

meg kell inni. a doki sem adna mást, hidd el. én eüs vagyok és tudom. amúgy mindenki fél tőle, de feleannyira sem rossz, mint sokan gondolják. aki kicsit is uralkodik magán kibírja. benn voltam jópár ilyen vizsgálaton és az elkábított betegek(nem altatnak ám teljesen, csak elkábítanak olyan féleálom szerű állapotba) tiltakoznak, kapálóznak, hisztiznek, sokkal nehezebb megcsinálni, plusz ha ébren van a beteg, tud úgy mozogni, ahog y adoki kéri, de ha el van kábítva akkor nem, ezért a vizsgálat tovább tart és nem is mindig olyan jó az eredmény.

tegyáél bele cukrot esetleg vagy citromlevet, az elnyomja az ízért talán.

2010. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!