Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n95-szalagkábel csere?

Nokia n95-szalagkábel csere?

Figyelt kérdés
Ha van szalag kábelem és csuszkám is igy kompletten akkor mennyiért cserélik ki ?
2011. máj. 30. 16:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hiába akarod a tervet követni, ha nem rendelkezésre hozzá a kellő technológia! Egyébként az utángyártott biznisz nem arról szól, hogy a terveket pontosan kövessék. Mint már említettem, így tudnak költséget csökkenteni.

(Érdemes egy nagyobb gyárba elmenni és végignézni egy gyártási folyamatot. Az után könnyebben megérti az ember.)

2011. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Vaterán vettem , de csak egy darab volt.
2011. máj. 30. 22:08
 23/24 anonim ***** válasza:
De az is előfordulhat, hogy még jobb minőségű, mint a gyári nokia. Mert azért elég sok N95-ben kidobta a taccsot az eredeti.
2011. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg bontott! Reméljük, hogy jól fogja bírni. Én is néztem Vaterán amúgy...


A gyártási pontatlanságra az egyik legjobb példa a mobiltelefon elő- hátlap. Mindegyik passzol az a adott készülékre, de mégsem olyan jól mint a gyári. Ez például a fröccsöntő szerszámok árából adódik. Amennyiben a nagyobb pontatlanság megengedett, úgy egyszerűbb szerszám is elég, ami természetesen olcsóbb.

2011. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!