Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n95-szalagkábel csere?

Nokia n95-szalagkábel csere?

Figyelt kérdés
Ha van szalag kábelem és csuszkám is igy kompletten akkor mennyiért cserélik ki ?
2011. máj. 30. 16:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasonló problémám van, elszakadt a kijelző szalagkábele.

Nokia boltban kérdeztem, ott 15 000 Ft lett volna alkatrésszel együtt. Hivatalosan nem tudom, hogy lehet e márkaboltban úgy alkatrészt cseréltetni, hogy viszed, szóval marad a többi telefon kereskedő. Ott szerintem 2- 5 000 Ft között lehet az ára, de ez csak becslés.

Egyébként egy kis hozzáértéssel otthon is ki tudod cserélni, nem nehéz, én is ezt csinálom.


Szalagkábelnél meg nem tudom, hogy milyet vettél, eredetit, vagy utángyártottat. Én nem bíznék meg az utángyártottban, meg ugye általában az első kamera is hiányzik róluk.

2011. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15000 egy 2000ft-os alkatrész beszerelése? :D youtube-on vannak videók, ha azokat követed 10 perc alatt megcsinálod.
2011. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

17:17-esnek:


15 000 az alkatrész és a beszerelése Nokia márkaboltban.

A gyári szalagkábel ára 13 000 Ft.

Milyen 2000 Ft-os alkatrészről beszélsz? Csak nem az utángyártott kínairól? Olyat nem a márkaboltban szerelnek bele.

2011. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

akkor téged is át akartak verni a nokiások.


tessék, eredeti 3k-ért:


[link]

2011. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
amúgy maga a teló ér kb 15k-t, úgyhogy nagyon kifizetődő beruházás lett volna :D
2011. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Kedves .asdfvb. !


Az általad linkelt oldalon két dolgot ajánlanék figyelmedbe:

1. Fólia, Nokia N95, LCD átvezető szalagkábel, kamera nélkül - szerinted a kamera nélküli jelző arra utalhat, hogy gyárilag is így került forgalomba? Segítek, hátha nem ismered ezt a típusú telefont: van benne elől is kamera!

2. Gyártó: Utángyártott - ez szerinted gyári termékre utal?


Még egyszer mondom, hogy a gyári szalagkábel (ami mechanikával együtt van amúgy)13 000 Ft, kínai utángyártottat lehet kapni 3-5 000 Ft-ért.

Azt, hogy kinek melyik éri meg, mindenki eldöntheti maga.

2011. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

3 évig volt ilyen telóm, de mindegy :D


4200-ér van jó minőségű kamerával a neten és ezt asszem licenszben gyártják. gyári nokiát már nem is nagyon lehet kapni. a fos kínaiak 1000-2000 ft-ba kerülnek. az hülye, aki hagyja magát 15k-val lehúzni, mivel a teló értéke is annyi kb. Szerintem a nokiánál is ezt a 4000ft-osat raknák bele. tele van a net azzal, hogy kit hogy vertek át a nokia szervízben...

2011. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha meg volt ilyened és ismered akkor miért írsz hülyeséget, olyat, hogy gyári, mikor nem is az!?

Én is ismerem a Speedshopot és tudom, hogy lehet náluk kapni utángyártottat.

De a kínai az csak kínai marad.

Azt, hogy a Nokiánál mit raknak bele, azt tudja megmondani aki ott csináltatta, én csak az árát írtam le, nem azt mondtam, hogy érdemes ott csináltatni.

2011. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
mondom hogy ezek jó minőségű, licenszben gyártott cuccok :D a kínait 2k-ér mindennel együtt, ingyenes szállítással berendelheted hong kong-ból.
2011. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy van akinek megfelel az utángyártott "jó minőségű" kínai is, van akinek nem.
2011. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!