Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a sony ericcson xperia...

Megéri a sony ericcson xperia x10 mini pro?

Figyelt kérdés

olyat szeretnék venni most a t mobilnál két év előfizetésre 23ezer ft

van valakinek olyan mik a vélemények?

van esetleg ilyen árba ilyesmi teló amin van qwerty bill?


2011. máj. 29. 11:54
1 2
 1/17 bp1985 ***** válasza:
51%
Nagyon pici a kijelzője.
2011. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Szerintem 23e-ért megéri. Az más dolog hogy kicsi a kijelzője. Nem mindenki szereti az óriási dolgokat.
2011. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mihez képest kicsi..A többi érintős telefonhoz igen, viszont szerintem azért nem olyan pici még sem. Azt mondják sokan netezéshez rossz, szerintem igazából nem mert a nagyobb kijelzős telefonokon is kell nagyítani az olvasáshoz és itt is, akkor nem mindegy,hogy most melyik?

A billentyűzet nagyon jó rajta, és szép képet is csinál nagyon :) Sajnos több jó dolgot nem tudok mondani róla :D

2011. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bal oldalt van kereső, ott a google talász teszteket, képeket róla. Szóval a milyen a telefon kérdésre nem válaszolnék, mert már megtettem/megtették sokszor.

A megéri-e 2évre előfizetéssel kérdésre meg én azt mondanám, hogy nem. Szerintem ennyiért vagy esetleg 2-3ezerrel többért jobbat is választhatsz, amit azért tovább is használ az ember. Ha meg sokat sámít a qwety akkor meg inkább szerezz be egy Milestone-t. Az sokkal használhatóbb.

2011. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
azért használ sokat a qwerty mert érintőképernyővel nem szeretek írni
2011. máj. 29. 12:22
 6/17 A kérdező kommentje:
ha ez nem akkor melyik?
2011. máj. 29. 12:22
 7/17 A kérdező kommentje:
tényleg ha előfizetőset veszek mennyit kell fizetni havonta?
2011. máj. 29. 12:38
 8/17 anonim ***** válasza:
3,5 hüvelyk kijelzőméretnél már nem kell nagyítani a legtöbb oldalon, ha képernyőt elfektetve böngészel...amúgy 2,5 hüvelyk nem csak böngészéshez, hanem mindenhez nagyon kicsi. meg magának a telónak a mérete is nevetséges, egyszerűen nevetni támad kedved ha ránézel, mert egy vicces kis pár 100 ft-os játékszernek tűnik, nem telefonnak. ezenkívül olyan vastag, hogy a zsebedből 2km-ről látszani fog, hogy van benne valami miniatűr tégla.
2011. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 12:38


minimum 3 ezret

2011. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

akkor tudok mondani jobbat ennyiért

nem annyira hűde fonstos a qwerty bill de jó lennne


xperia8?

2011. máj. 29. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!