Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VÉLEMÉNYEK a ZTE Blade-ről,...

VÉLEMÉNYEK a ZTE Blade-ről, milyen?

Figyelt kérdés

Most fogok venni egy ZTE Blade okostelefont és arra kérnélek titeket,hogy írjatok sok VÉLEMÉNYT erről az okostelefonról.És írjátok a válaszotok alá,hogy ti (tízből)10-ből hágy csillagot adnátok rá.

Még lenne egy kérdésem:Sok (fizetős)játékot és nagyon sok zenét és filmet meg alkalmazást szeretnék rárakni,ti milyen és hány GB-os Micro Sd kártyát ajánlotok?(Én 8GB-osra gondoltam,SanDisk vagy Kingston)


2011. máj. 21. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hááááááááááááááááááát szerintem ez csak azoknak való akik nem akarnak nagyobb összeget adni egy androidos telefonért szoval elég béna és ha megfogod akkor érzed,hogy milyen könnyű és,hogy tiszta műanyag...............................2/10
2011. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
és ha azoknak való? miért baj hogy kapnak egy felső kategóriás tulajdonságokkal felszerelt telót? az anyaghaszálaton meg persze, hogy spórolniuk kell. amúgy a vele egy árban lévő telók sincsenek jobb anyagokból, sőt...pl x8, nokia c5-03 stb
2011. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Könnyű? 13 deka, ember! Minden bajom van vele, hogy ilyen nehéz, csak ezért cserélném le. Amúgy meg tuti nem volt a kezedben, ha az összeszerelési minőségét ócsárolod. Sehol meg se nyikkan, nagyon egyben van.
2011. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!