Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VÉLEMÉNYEK a ZTE Blade-ről,...

VÉLEMÉNYEK a ZTE Blade-ről, milyen?

Figyelt kérdés

Most fogok venni egy ZTE Blade okostelefont és arra kérnélek titeket,hogy írjatok sok VÉLEMÉNYT erről az okostelefonról.És írjátok a válaszotok alá,hogy ti (tízből)10-ből hágy csillagot adnátok rá.

Még lenne egy kérdésem:Sok (fizetős)játékot és nagyon sok zenét és filmet meg alkalmazást szeretnék rárakni,ti milyen és hány GB-os Micro Sd kártyát ajánlotok?(Én 8GB-osra gondoltam,SanDisk vagy Kingston)


2011. máj. 21. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez a fajta telefon főként olyanoknak ajánlott, akik tudnak olvasni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=blade&sbmt=K..


[link]

2011. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz :D Ha középkategóriás és nem túl drága telefont szeretnél akkor egész jó :D Androidos ... és már frissíthető 2.2-re :)

Viszont ilyen árkategóriában, sőt olcsóbban tudom ajánlani a Galaxy Mini-t ami szerintem valamivel jobb, már csak a márkából ítélve. :)

2011. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 szó: jó, megéri
2011. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ! :D

Ha sok mindent szeretnél rárakni, akkor szerintem nyugodt szívvel vehetsz a telefonba egy 8GB-s memóriakártyát. De a memóriakártya csak akkor működik ha minimum 2.2-es re van frissítve a teló :D

2011. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A képernyő kivételével bűnsz@r!
2011. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:10



hahahahahahaha

2011. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi pénzért remek készülék, én nagyon szeretem. Egy bajom van csak vele, hogy a füles halkan szól. (eredeti, és nem eredeti is)
2011. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, próbáld ki agybadugóssal, PowerAmp-pel.


Amúgy nagyon jó telefon, Galaxy Minivel meg ne hasonlítgassuk, legfeljebb az Ace-szel.

2011. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem 10 ből 9, mert pixelhibás, de amúgy tökre leszarom, mert különben nagyon jó, és nem is látszik szinte... úgy tudom 3 pixelhiba felett kicserélik a képernyőt, de én lusta vagyok ehhez.
2011. máj. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem két pixelhibám van.... ööö most hogy nézem, nincs egy sem :D Rom cserétől eltűnhet? :D
2011. máj. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!