Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyetek a nokia...

Mi a velemenyetek a nokia x3-02 touch and type rol?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rezisztiv kijelzo, meg kicsi, es hogy s40 van rajta, meg nincs vaku, de megis tetszik a kis telo es szeretnem megvenni. Szerintetek megeri?Milyen a telefon ?
2011. máj. 21. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől függetlenül jó telefon.Egyik ismerősnek ez van, bár a külleme nem nagyon tetszik, de a billentyűzet és érintőképernyő egyben nagyon jó ötlet.Szerintem érdemes megvenni, elég gyors, szinte nem is fagy le.És ha jön valaki a ZTE hülyeséggel, ne hallgass rá, érdemes megvenni ezt a Nokia X3-02-őt!
2011. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

zte hülyeséggel? :D azért van pár galaxis a 2 teló között


amúgy a huawei u8500 1000-szer jobb vétel


ez egy gagyi telefon személyem szerint

2011. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
koszi mind 2 nek de en inkabb bizom a nokiaban, mint egy kinai fosban :D:D
2011. máj. 21. 19:55
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez az kérdező!Minden tiszteletem a Tiéd!:-)
2011. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
és a huawei is az. az összes fórumozó, aki ért hozzá leszólja az te x3-asodat, de ha neked az igénytelenség és a sz@r kell, akkor egészségedre.
2011. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a hüvej ezerszer gagyibb mint a nokia... egy noname piaci szar igaz android van rajta de a nokia ezerszer jobb persze a kategoriajaban
2011. máj. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kez :D de amugy en nem akarom osszehasonlitani a kettot, mert az egy okostlefon, ez meg egy kis s40 es telefon,ami tamogatja az erintokijelzot ..Ennyi.A kerdesre kell valaszolni !
2011. máj. 22. 08:48
 8/19 A kérdező kommentje:
Amugy meg a nokian finnek dolgoznak es kinaban rakjak ossze es azon a huvej szaron meg kinaiak dolgoznak es ott rakjak ossze-->>szar.:D
2011. máj. 22. 08:50
 9/19 anonim ***** válasza:
a nokián mióta finnek dolgoznak? :D max ott tervezik, de kínában gyártják és ott is rakják össze. régebben a drágább n szériás mobilokat rakták össze finnországban, de ma már azokat sem. amúgy nagy valószínűséggel az otthoni internet modemed is huawei lehet, úgyhogy vágd ki nyugodtan az ablakon.
2011. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ja és eddig azthittem csaj vagy, mert azok vesznek x3-at, meg választják inkább a butatefont az okos helyett, de látom a neved alapján hogy nem az vagy. kicsit gyanús, hogy csaj telefont akarsz venni :D
2011. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!