Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segííítség.30-as vagyok....

Segííítség.30-as vagyok. Kértem facebookról. Smst. Megkaptam és amikor rá szeretnék lépni az oldalra tölt és azt irja ki hogy " Az engedélyezés sikertelen volt. " most mit tudok tenni? :O

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Vidd be a telefonod a T-mobilhoz és ott beírnak valami kódot és az után már tudod is használni a Facebook mobilt;D

Az egész ingyenes.

2011. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló hülyeséget ír!


AS kedves kérdező meg természetesen nem tud olvasni!!!! Hányszor tették fel ezt a kérdést? Hányszor válaszolták meg??

Fogadok, hogy nincs bekapcsolva a netstart szolgáltatás!!!!


Visszatérve amit az első mondott... gondolom a telefonba azt a "kódot" írták be: +netstart

vagyis ezt küldték el sms-ben a 1430ra! És igen, az sms ingyenes!!!


Ha még mindig ne oldódott meg a probléma akkor ásd el magad, mert Te kérlek szépen, NEM vagy alkalmas továbbszaporításra...

2011. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ....-_-
2011. máj. 17. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azért te agyon iskolázott második kérdező, de az első igenis okosat írt.Ha nem szeretnéd elcseszni a telefonod beviszed a T-mobilhoz és mindent megcsinálnak.
2011. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem azért de egy sms küldésben mit lehet elrontani??
2011. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van....am meg amilyn b@lf@szokat vesznek fel t-mobileba......
2011. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!