Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy bírok kilépni facebookról...

Hogy bírok kilépni facebookról, ha a telefonomon léptem be? (T-mobiles vagyok )

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 17:21
 1/7 anonim válasza:
Az oldal alján ott van, hogy kijelentkezés vagy angolul logout. A főoldalra menj vissza ahol a profilod meg minden egyéb van.
2010. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a telefonom..és ezt írja ha vissza lépek facebookra: Site Congested - please try later
2010. okt. 23. 17:30
 3/7 A kérdező kommentje:
De remélem így nem vesz le pénzt hogy nem léptem ki ? :S
2010. okt. 23. 17:31
 4/7 anonim válasza:
A t-mobile-nál le tudod ingyen kérdezni az egyenleged. Az oldal szerintem meg azért nem jön be, mert vagy rossz oldalt adtál meg vagy egyszerűen a facabuk carakszik. Ha kiléptél a böngészőből akkor már nincs adatforgalom és így se a wap nem megy, se a pénzed lefele. Egy idő után magától kilép a facebbokról a neved, azt hiszem. De szerintem emiatt ne aggódj. Előző voltam.
2010. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ehh. tudok angolul,de megnéztem, hogy tutira menjek) Szóval: az oldal túlterhelt, kérjük próbálkozzon később.

Nézd meg az egyenleged ha kártyás vagy -ha előfizus akkor nem tudom, bocsi..- és ha nem ment le semmi akkor nincs probléma. T-mobile-nál ha nincs külön bekapcsolva a neted akkor 12 ft egy perc vagy kb, nem tudom. De a facebook talán ingyenes ennél a szolgáltatónál, nem? Megint én)

2010. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Újfent én. Ne aggódj emiatt. Majd később megpróbálsz belépni újra és ha sikerül akkor meg kilépsz. Ha nem pörög a földgömb vagy bármi más ami a wapot, netet jelzi akkor nincs gond) Sokan nem lépnek ki rendesen, oda se figyelnek erre.
2010. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés :) Köszönöm a válaszokat :) Akkor megnyugodtam :)
2010. okt. 24. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!