Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonról nem lehet véletlen...

Telefonról nem lehet véletlen valahogy leszedni azt az összeget amit rátöltöttek? Vagy valahol fizetni vele?

Figyelt kérdés
Szükségem van arra a pénzre ami a kártyámon van.
2011. máj. 15. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Dehogy nem.

-felhívsz vagy sms-t küldesz emeltdíjas számra

-csatlakozol a wapra, vagy internetre

-nem veszed észre és felhívsz valakit, aki percekig halózik a telefonba mielőtt letenné.

Ezek simán előfordulhatnak úgy hogy nincs billentyű zár a telódon és a zsebedbe benyomódik

2011. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kedves elso valaszolo: Nem azt kerte a kerdezo, hogy tuntesd el a kreditjet, hanem, hogy penzre lehet-e valtani valahogy.


A legjobb tudasom szerint nem lehet, hacsak nem adod el a SIM kartyaddal egyutt a rajta levo kreditnel valamivel kevesebbert, hogy megerje megvenni, de akkor a telefonszamod mashoz kerul.

Mire kell ennyire a penz?

2011. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az már nem pénz, hanem egy vásárolt szolgáltatás mennyiségi jelzője. A szolgáltatóval szerződésben álló partnereknél átválthatod más szolgáltatásra, de pénzre nem. Jellemzően lottószelvényt, autópáluamatricát, parkolási időt "vehetsz" érte.
2011. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja bocs, akkor félre értettem, nem igazán vagyok most a toppon.

Ez a véletlen szó bezavart. :)

2011. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jah, erdekes modon hasznalajak a "mai fitalok" a szavakat.

Szerintem nem is gondolta, hogy ez igazabol azt jeneti, hogy valaki nem szandekosan, hanem VELETLENUL szedi le az osszeget a telefonjarol.

Ugyanigy az "ugyhogy" szot is sokszor hasznaljak minden ok es ertelem nekul, sot legtobbszor mondat befejezesekent, es az ember meg varja, hogy folytassak, hogy "ugyhogy..." de nincs folytatas.

2011. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat felpontoztalak titeket :)


Kedves utolsó téged meg le mert nem a kérdésemre válaszoltál :D menjél máshova kötekedni, szevasz.:D

2011. máj. 15. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo: Akkor 0-an vagyunk mert a 2. valaszt is en adtam. :)

Az utolsot pedig az elottem szolonak szantam mert irta, hogy felreertett, ami ertheto is volt a megfogalmazas miatt. Egyaltalaqn nem kotekedtem de ha visszaolvasod akkor az a "veletlen" szo tenyleg rossz helyen van, vagy epp felesleges is a kerdesedben, es csak bezavar, ugyhogy... :)

2011. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mert ahogy ment a gondolatmenetem úgy írtam ki a kérdést :D De alatta ott van a "Vagy valahol fizetni vele?

Szükségem van arra a pénzre ami a kártyámon van." ami egyértelmű de mindegy, amúgy meg nem illik másokat névtelenül ledegradálni úgy, hogy nem is ismered :D Köszönöm szépen :D

2011. máj. 15. 15:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem degradaltalak le, sot szerintem en adtam az egyetlen tippet, hogy hogyan tudsz valoban penzt csinalni a SIM kartyadbol. Az, hogy kicsit bant a mai fiatalok (en sem vagyok oreg) alapveto nyelvtani tudatlansaga es erdektenesege meg enyhe hibam, igy nezd el nekem kerlek.

Amugy meg ne legyel ennyire sertodos!

Meg mindig nem irtad meg, hogy mire kell a penz ennyire.

2011. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na jó most vesszetek össze azért, mert félre értettem a kérdést. :O
2011. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!