Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-nál mennyi egy...

T-mobile-nál mennyi egy iphone 4-be jó sim kártya? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, de egy sima kártyából is lehet csinálni minit - csak jó helyen kell levagdosni az oldalait... persze utána már nem jó a hagyományos telókba :D
2011. máj. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1430
2011. máj. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függ... Előfizetéses sim, Dominós SIM, új vagy csak a réginek a cseréje...
2011. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha régifajta kártyád van és újat szeretnél ugyan arra a számra akkor valószínű hogy a kárty ára. Ez sztem 810 forint. Legalábbis nekem ennyit kellet fizetnem a Simkártyáért amikor átvittem a számom oda. Azért az is vicces hogy én fizettem hogy az ő ügyfelük legyek a Telenor helyett.
2011. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!