Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég ellopták a barátom...

Nemrég ellopták a barátom iphone-ját (4g), sim kártya alapáján már nem tudják kinyomozni, mivel a sim-kártyát valőszínűleg kivették belőle, kérdőjel:?

Figyelt kérdés
van, ami alapján meg lehet mondani hol a telefon, vagy ki használja? (pl. IMEI vagy azzzal csak tiltani lehet? )
2011. máj. 10. 21:24
 1/10 bp1985 ***** válasza:
Most tisztázzunk valamit. IPhone 4, vagy sciphone 4g? Mert nem mindegy. Senki nem foglalkozik vele, de imei alapján meg tudják mondani ügyészségi engedéllyel, hogy hol, és mikor csatlakozott fel a hálózatra. De neked nem fogják megmondani.
2011. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha eredeti iphone 4, és megvannak a papírjai, akkor imei alapján lelehet nyomozni, ha bevan kapcsolva
2011. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bp1985 ***** válasza:
Nem nyomozzák le a te kérésedre, de leírtam.
2011. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jajj énse úgy gondoltam. bemegy a rendőrségre feljelentést tenni, megmondja az imei-ét, azt megkeresik. a rendőrök szereznek ügyészségi engedélyt gondolom ha eljárás van folyamatban
2011. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy egy cigánynál lehet, úgyhogy tuti nem használnám többet ha valami csoda folytán megtalálják
2011. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha bemegy a rendorsegre sem fogjak megkeresni.

Utobbi 5 ev alatt csaladomban/haveri korben rengeteg telefon eltunt, senkit le sem szartak.

Mert ugye rohadt nehez feladat, kb 5 perc alatt meglenne.

2011. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de itt egy 140 ezer ft-os értékről van szó. azért azt csak nem sz@rják keresztbe a sünök
2011. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is 1 hét alatt visszaszedték feljelentés után (a tolvaj nevét és a telfon imei számát is megadtam nekik)
2011. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a tolvaj nevét? tehát akkor te tudtad hogy ki lopta el?
2011. máj. 15. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen mert edzőtermi öltözőből lopták el, de ez csak a feljelentés miatt volt fontos.
2011. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!