Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telót válasszam?

Melyik telót válasszam?

Figyelt kérdés

Samsung champ,vagy Samsung s5230?

Ne írjátok hogy egyiket se,hanem csak azt hogy melyiket,és miért.Ha valakinek a 2 közül vmelyik van ,írrhatna róla véleményt :)

Köszönöm *.*


2011. máj. 12. 06:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Írjatok kérlek mert el kell kezdenem készülődni a suliba :(
2011. máj. 12. 06:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Champ:-) Aranyos, és még csak jobb mint a másik:D
2011. máj. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy Samsung s5230. Nem is értem a kérdést nem egy kategória a kettő mobil.

De ha kicsit utána néztél volna, te is láthatnád a különbséget a két telefon között. A samsung champ tényleg csak telefonálásra jó, az érintő képernyő engem az első percben kikészített, játékokat nem nagyon tudsz rá tenni, gyengébb a kamera is stb. Egyetlen előnye talán az, hogy van 3,5mm jack dugója. Az s5230 se világot rendítő telefon, de jobban jársz vele, hidd el. Viszont, ha csak a külső számít, akkor a champet ajánlom, mert tényleg egész kicsi telefon. Remélem segítettem :)

2011. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
A champ-nek nem volt kijelzőmeghibásodása, az s5230-nak viszont még a mai napig kiadottjaiba is van. Jobb telefon, de azért sem szabad pénzt adni. Olvass itt utána, és meglátod. Menj fel vaterára, meg hasonló oldalakra, és nézd meg, hogy menni eladó van belőle. A többsége már pár ezer ft-ért meg akar tőle szabadulni.
2011. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megvettem az s5230-at
2011. máj. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!