Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudhatom meg a kódot?...

Hogyan tudhatom meg a kódot? (nem pinkód) (SAMSUNG CORBY)

Figyelt kérdés
szóval, elrontottam a pin kódot, de ez a dolog már meg van oldva. (bementünk a vodafonba, és lekértük)nade! a saját fájlok, meg az üzenetek is külön le vannak kódolva, hogy a szülők ne tudják megnézni(vagyis senki se). szóval kajakra elfelejtettem :D ezt a kódot honnan tudhatom meg? úgy hogy visszamegyek a vodafonba???:D
2011. máj. 6. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak a telefonkódot kéri. Az meg 4 vagy 5 darab 0 vagy 1-es szokott lenni, ha nem állítod át. De a kézikönyvben benne van.
2011. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
mert semmi közük nincs a szüleimnek, vagy bárkinek, hogy milyen üzeneteim vannak. és azér nem törlöm ki őket, mert jó visszaolvasgatni. a saját fájlok azér van letiltva mer van rajta egy videó XDDD ami gáz, de nekem vicces XD mindegy ki mire gondol:D
2011. máj. 6. 21:15
 13/13 anonim válasza:

írd be ezt a billentyűzeten: *2726*3855#


ez egy full reset

minden újra be kell állitani

az új telefonzár kód ez lesz: 00000000 (8 db 0)

2012. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!