Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudhatom meg a kódot?...

Hogyan tudhatom meg a kódot? (nem pinkód) (SAMSUNG CORBY)

Figyelt kérdés
szóval, elrontottam a pin kódot, de ez a dolog már meg van oldva. (bementünk a vodafonba, és lekértük)nade! a saját fájlok, meg az üzenetek is külön le vannak kódolva, hogy a szülők ne tudják megnézni(vagyis senki se). szóval kajakra elfelejtettem :D ezt a kódot honnan tudhatom meg? úgy hogy visszamegyek a vodafonba???:D
2011. máj. 6. 20:50
1 2
 1/13 Tinker Bell ***** válasza:

A Vodafonhoz ne menj! Nem tudják feltörni a kódot! Samsung szervizbe menj!


Sok esélyt nem látok rá, hogy szoftverfrissítés nélkül meg tudják csinálni!

2011. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
uhh nemáár. és mennyibe kerül?
2011. máj. 6. 20:58
 3/13 Tinker Bell ***** válasza:
Hát eredetileg ingyenes, ha van még rajta jótállás...
2011. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tinker Bell ***** válasza:

[link]


Hívd fel őket telefonon, lehet, hogy tudnak segíteni!

2011. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mivel ez nem egy kártyával kapcsolatos információ ezért nem tudják neked megmondani. Amit tehetnek, hogy beküldik a szervizbe és ott kiolvassák a telefonból. Már ha ez lehetséges. Vagy szoftvert frissítenek rajta. Így nem lesz már kód, de eltűnik minden róla. Akkor már egyszerűbb ha te otthon a beállítások között megkeresed a teljes visszaállítást (ez nem tudom hol van a Corbyba és pontosan milyen néven de szokott még gyári visszaállítás és simán visszaállítás néven is szerepelni) és azzal visszaállítasz mindent.
2011. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok benne biztos, de sztem van rajta még garancia. tavaly januába vettük.

oké felhívom, holnap, remélem segítenek majd. szóval, ha bemegyek a samsung servzbe, és beviszem a jótállásos papírt, akkor ingyen megmondják a kódot?

2011. máj. 6. 21:06
 7/13 Tinker Bell ***** válasza:
Hát azért ezt nem merném biztosra mondani, ezért írtam, hogy hívd fel előbb őket! De ha szoftvert frissítenek, akkor eltűnik róla minden...
2011. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ha visszallítani akarok vmit, akkor is kéri a kódot. bazeeeg :(((
2011. máj. 6. 21:08
 9/13 A kérdező kommentje:

hát talán nincs rajta olyan dolog, ami baj h eltűnik. meg akkor felrakom gépre, akkor ugyse kéri a kódot(asszem)

szal ingyenes a szofver frissítés, ha van rajta jótállás?

2011. máj. 6. 21:10
 10/13 Tinker Bell ***** válasza:

Igen!


Akkor miért van lekódozva? :)

2011. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!