Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tegnap vásárol telefonomm...

A tegnap vásárol telefonomm miért nem enged hívni?

Figyelt kérdés
Nokia telefont vásároltam , vettem bele új sim kártyát és pénz is van rajta. nem engedi a kimenő hívásokat , bejövőt sem fogadja. Mit kéne átállítanom?
2009. márc. 9. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
kártyás telefont vettél? habár gondolom, hisz azt irtad van rajta pénz. Nekem számlás volt, és 1-2 napig, míg nem aktiválták nem működött nekem sem a hívásaim.
2009. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 48 óra aktiválási időt mondott a vodafone-os néni:) Ha letelik a 48 óra és még mindig nem engedélyezi a hívást, akkor ügyfélszolgálat.
2009. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hívd fel az ügyfélszolgálazoz (vagy ha független, akkor a Nokia ügyfélszolgálatot), és majd ők megsürgetik az aktiválást... :)
2009. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!