Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nehéz használni...

Tényleg nehéz használni használni az androidos telefonokat?

Figyelt kérdés

Holnap kapok egy lg optimus me p350-et és az android op rendszer van és egy kicsit félek,hogy nem tudom majd használni.Valósak a félelmeim?

Ugye van Bluetooth rajta???


2011. máj. 4. 19:05
 1/10 bp1985 ***** válasza:
google-ba írd be a tipust, és mindent megtudsz róla.
2011. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!

és az még lemaradt a kérdésből ,hogy ha letiltatom a netet akkor ugye nem lesz tízezres számlám???

2011. máj. 4. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem nehéz. Igaz ész is kell hozzá, mert ahogy elnézegetem itt, hogy hányan kérdezgetnek itt az X8cal meg a Galaxy 3mal kapcsolatban hát... csodálom, hogy egyesek be tudják kapcsolni a telefonjukat.

Ráadásul már a magyar nyelvet is támogatja az android így még egyszerűbb használni. Meg használni kell a Marketet.

Bluetooth meg már egy jó ideje alap felszereltség a telefonokon, ráadásul androidos telefonok esetén kötelező felszereltség (mint a wifi meg a gps)

2011. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi!!!

csak valahol azt olvastam,hogy nincs rajta Bluetooth bár az android 1.6 volt és azért kérdeztem:))))

2011. máj. 4. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem LG Optimus GT540-em van, nagyon könnyű használni.Mivel mind a kettő androidos meg LG, gondolom nagyjából ugyanolyan, szóval nem kell félnek, nagyon könnyű kezelni :)
2011. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ész az tényleg kell hozzá. ha az nincs, akkor vegyél egy symbianos nokiát
2011. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
kezdem szerencsésnek hinni magam, hogy a több évnyi quake3, diablo 2 meg wow megtanított angolul -->emeltszintű érettségit tettem belőle.. :Dd feltételezem a legtöbb ember azér nemért az androidoshoz mert angolul van, (nemtudom hogy angolul van-e, biztos van magyar is, akkor meg nemértem mért hülyék :D)
2011. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Bluetooth minden telón alap, kivéve a nagyon-nagyon olcsó, a telefonáláson kívül szinte semmit nem tudó "gépeket". Tehát attól nem félj, hogy nincs bennük.
2011. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem bonyolult :) nekem htc wildfire-m van..igaz h még nem ismertem ki minden fortélyát..de nem is fog már ki rajtam :))
2011. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is letiltattam a netet (magenta szolgáltató) és így csak a wifit használja a telóm. Amúgy nem nehéz kezelni, csak logika kell hozzá, ha van egy kis eszed akkor mindent meg fogsz találni rajta. Nekem BlackBerrym van, azokra mondják, hogy nehéz őket kezelni, de igazából szerintem azokat sem, sőt, könnyebb mint egy androidos. Alapjában véve az Android sem bonyolult, de ha egy régebbi telefonról térsz át erre, akkor először kicsit fura lesz és meg kell szokni.
2011. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!