Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nehéz az androidos...

Tényleg nehéz az androidos telefonokat használni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy androidos telefont,de az egyik osztálytársam azt mondta,hogy nehéz használni,Ő nem is használja már szinte semmire a telefonját,csak hívásokra,mert nem tudja használni...

Ezért most elbizonytalanodtam.Telefon-zseninek kell lenni,hogy vki használjon egy ilyet?Mert nekem még az is nagy dolog,ha egy számot fel tudok a telefonomra tenni :D:$


2011. ápr. 30. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor igen...vegyél valami egyszerű telefont...aki azt fogja mondani,hogy egyzserű az hazudik!
2011. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

"nekem még az is nagy dolog,ha egy számot fel tudok a telefonomra tenni" akkor tényleg ne vegyél android-os telefont de amúgy nem nehéz kezelni 12 éves vagyok és tudom kezelni.

2011. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Akkor ki sem tudod majd használni.

Az enyém is androidos, kellett egy hét, mire megszoktam, és előtt nem is volt még érintőképernyős telefonom.

A férjem a mai napig még telefonálni sem tud vele, pedig már fél éves a telefon.

Azonkívül nem is értem, a régi telefonokhoz adtak 600 oldal használati utasítást, ehhez meg kaptam fél oldalt, az is arról szól, h h rakod be az aksit, és hogy kapcsolod be.

Nem egy menüje van, hanem három különböző, nem mindegy, h csak rátapizol a képernyőre, vagy hosszan nyomod, vagy rajta tartod, mindig mást ad ki.

Nem egyszerűek na...

2011. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első érintőképernyős telóm androidos volt. Kábé 3 nap alatt útmutató nélkül mindent tudtam hogy hol van. Persze az egyénfüggő is hogy kinek mi és mennyire bonyolult. De az biztos hogy nekem nem volt az. De ha nem is értesz mindent akkor is ott a használati útmutató. Egyébként androidos telót akkor vegyél, ha személyre akarod szabni a telód és több tízezer ingyen alkalmazás közül akarsz válogatni. Ezek mellet még nagyon megbízható operációs rendszer, ráadásul frissítik is 1 darabig.
2011. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet veszel ha a menüre gondoltál. Amúgy rettenetesen egyszerű az én androidos telefonom használata. Útmutató nélkül pár óra alatt fejből tudtam mindent kezelni rajta.
2011. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én android-os telóm úgy 3 hete van meg de még fedezek fel dolgokat :D
2011. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!