Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericcson spiro w100 problem?

Sony ericcson spiro w100 problem?

Figyelt kérdés
Képeket néztem majd lefagyott kikapcsolt és nem tom bekapcsolni.1 hónapos garis.am töltöre dugom akk se kapcsol be.Amúgy meg pirossat villog a bekapcs gombja.érdeklödtem és azt mondták h nem azért villog mert lemerült hanem baj van a telóval de h mi arra kéne válasz!!segítsetek.vkinek nem volt hasonló gondja??szervizba mit csinálnak vele??
2011. máj. 4. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálj meg rajta szoftvert frissíteni, szerintem szervizben is ezt csinálnák vele, persze jó pénzért...
2011. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De garanciás és ma vittem be szervizbe az irták h javitás.Ha magamnak frissitem azzal ugrik a gari?
2011. máj. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!