Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? Samsung Galaxy S...

Melyik jobb? Samsung Galaxy S vagy LG Optimus Black?

Figyelt kérdés

Mindkét telefon 1-1 GHz-es processzor hajt meg, 512 mega RAM, 2 giga ROM, 4 inches kijelző, android...


Samsung mellett szól a Super Amoled kijelző, az LG javára a 2 megapixeles elülső kamera, wifi direct, led vaku...

Vélemény?

[link]


2011. ápr. 30. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyertelmu Galaxy
2011. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hat, ha 2magosat akarsz akkor az lg. De a samsungnak sokkat tobb programai vannak. En a galaxyt sokkal jobbnak talalom.
2011. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az LG Black nem kétmagos, csak egy. Nem a 2X-röl van szó, hanem a Blackröl.

Mennyire lehet fontos a Wifi direct?

Minőségben is jobb a Samsung?

2011. máj. 1. 08:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Samsung kb mindenben jobb
2011. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyértelmű Galaxy S!!!
2011. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, de a szubjektivitást kizárva, senki sem adott konkrét választ rá, hogy márpedig azért, mert... a Samsung ez az, illetve a az LG ez az...
2011. máj. 7. 14:31
 7/8 anonim válasza:
Én az LG-t ajánlom. :) ( Nem gyárt rossz cuccokat... ) LG mellet szól az IPS kijelző amit elfelejtettél hiszen ez az új technológia fényesebb és valamennyivel szebb képet ad. ( Tisztább fehér és mélyebb fekete ) sebességre nagyából teljesen ugyan az a kettő. ( Optimus Black-em van eddig semmilyen hibát nem tapasztaltam. Gyors nagyonfényes és gyönyörű. Csak ajánlani tudom ! )
2011. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ui: A Gestures-ről még nem is beszéltem. :) ( + a Wi-fi direct igazán hasznos, hiszen fényévekkel gyorsabb mint a bluetooth. ) Visszatérve a gesturesre: http://www.youtube.com/watch?v=OxoEW0l3cC4 nagyon hasznos ha pl csak 1 kézzel használod a telót. :)
2011. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!