Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet androidot telepíteni...

Lehet androidot telepíteni Nokia 5800 xpress musicra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezt hogy gondoltad? XD

Androidot.... XDDDD

Lehetetlen

2011. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves Tamás! Amit te szeretnél, az teljességgel lehetetlen.
2011. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:D mintha egy téglára szeretnél oprendszert tenni :)
2011. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rá tenni rá lehet, csak éppen olyan android még nincs ami futna hibamentesen... De persze a 2.1-et lehet
2011. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen lehet hogyne lehetne,Nokiákra MINDENT rá lehet tenni,ezért a legjobb telefonok a nokiák,mindig azok is voltak,és mindig azok is lesznek,nekem 5800-m van és WIN 7 van most rajta,amikor megvettem Android volt rajta.ennyi.De ha rákeresel youtube on akkor ott találsz vagy 100 olyan nokiát amin android van,közöttük az 5800 is.
2011. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 erőke válasza:

utolsó: te hülye vagy b+....

tamás: én is régóta keresek 5800-ra androidot és még sajna nem találtam.. nem is valószínű hogy lesz, mivel az 5800nak nincsenek meg a hardveres adottságai... sajnos...

2011. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Módosított rom-ba integráltam GDesk-et Android témával... sajna ez a legfelső határ amit lehet tenni hiszen a Nokia Symbiant használ mi DOS-os a Andoid meg Linux-os... és sajna a Nokia ezen szériáit csak Symbian és esetleg hasonló DOS-os rendszerre találták ki.

Esetleg egy Nokia n97 vagy Nokia N9 esetében ez máshogy van mivel a Meego az Linux és arra már lehet speciális Androidot pakolni. Nokia N9-en már Android 4.0.3 is elérhető.

2012. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!