Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akarnék mobilt venni,...

Most akarnék mobilt venni, csak nem tudom igazán milyet, ki mit ajánlana? (bármilyen típus jó)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Apple iPhone 4, én ezt ajánlanám.
2011. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

SAMSUNG S5230(ilyenem van most,nagyon bejön)


NOKIA N95(páromnak van ilyen,és tuti kis teló)

2011. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Gio
2011. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
2011. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Samsung Galaxy Ace (a gio nagytesója)
2011. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi ez az iphone mánia emberek?fogtátok már a kezetekben 10percnél tovább?
2011. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Napi 3-4 óránál nem fogom többet a kezemben :) Maximálisan meg vagyok elégedve vele, tudom az én hibám.
2011. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a wp7 akkor omnia 7 wp7-bol mást ne. nagyon jó os játékra kifejezetten xbox live miatt, szerintem a legjobb ui és a kijelzője a mobilok közül a egyik legjobb esetleg az i4-retinája jobb a ppi értéke miatt de csak az internetnél jön ki ez a különbség a videóra elég a 240 (a ppi azt jelenti, hogy az átlónál egy inch-en mennyi pixel van kvázi a pixelek nagysága )

Ha android kell akkor galaxy s a ugyan olyan mind az omnia 7 csak androiddal esetleg még a htc desire hd de annak nagyobb a kijelzoje de kicsit gyengébb minőségű. Ha olcsóbb kell akkor a galaxy ace olcsóbb kisebb hasonló teljesítmégy mivel kevesebb pixelt kell megmozgatnia kicsit gyengébb hardware-rel (tudom az optimálizálás is fontos de szerintem az ugyan olyan) ha lejebb megyunk akkor a samsung galaxy gio kisebb kijelzo felbontás ugya akkora úgyhogy a ppi növekedett, gyengébb hardware és fényképező. Még lejebb ott van a samsung galaxy 3 ugyan olyan mint a gio csak kisebb felbontása van a kijelzojének és gyengébb o softwareje.

Symbian már elavult de még lehet belőle valami. De viszont itt van a legjobb fényképezős mobil a nokia n8 nagy látószög 28 mm a szokványostól nagyobb képérzékelő.

iPhone-nak ott van az iOS ami nagyon jó és a rengeteg alkalmazás meg a kijelzője de csak csomaggal együt éri meg vagy úgyhogy valaki kiveszi és te megveszed tőle.

Badát csak akkor vegyél ha nagyon tetszik a wave és ha nem kellenek alkalmazások mert kevés van rá. Kijelzője nagyon jó csak kicsit marad el az i4 ppi-jétől.


Szerintem ezek közül válasz.



Demsus

2011. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2011. ápr. 15. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
iPhone 4 et teljes mértékben tudom ajánlani !!
2011. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!