Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tökéletes volt számomra az...

Tökéletes volt számomra az E65-ös nokiám, de meghalt. Mi az, ami helyettesíthetné?

Figyelt kérdés

Üdv! Szóval: E65-ös nokiám van, csak sajnos gallyra ment. Elég öreg volt már szegénykém, de én még hosszútávon terveztem vele.


Melyik az a telefon, ami pótolni tudná az igényeimet?

-háttérképet raktam be a barátnőmről

-zenét raktam be csengésnek

-naptárba írtam a teendőimet

-zenét hallgattam

-videót néztem

-fényképet raktam a névjegyzékhez, hogy ha valaki hív, lássam is őt

-microSD-kártya volt benne

-átváltót használtam


Tudom, ezek nem nagy igények, de amik eddig voltak olcsó telefonjaim, azok mind nagyon hamar megadták magukat. Ezt úgymond megörököltem, de az előző gazdájánál is leesett párszor, akármennyire vigyáztam rá, nálam is előferdült, így aztán megadta magát.


Mit ajánlanátok Ti? Oké, tudom iPhone 4 zsírkirály, de én pénzszűkében vagyok jelenleg, tehát valami 'óccsó' kéne.


Köszi előre is!


2011. ápr. 5. 17:44
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, meg sokat SMS-eztem, tehát kell a nagy memória, hogy ne kelljen törölni
2011. ápr. 5. 17:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Ajánlok nagyon szivesen, de annyit írj le még, hogy maximum hány Ft-ig és hogy ragaszkodsz-e ahhoz, hogy az új telefonod is ugyanez a márka legyen.
2011. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nagyon max 20 körül (használtan is jó, de hűségnyilatkozatom elvileg nemsoká lejár, akkor meg ugye olcsóbban tudok telefont venni, tehát ilyen értelemben új is játszhat)

márka nem lényeg, amennyiben biztosan jó a telefon minőségileg.

a nokiát azért szerettem, mert adatkábellel a gépre kötve minden sms-t és névjegyzéket fel tudtam másolni a gépre, ahol így biztonsági mentésként tudtam tárolni, ezt nem árt, ha az új is tudja

2011. ápr. 5. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben a szolgáltatódnál (amit ugyebár nem írtál) lesz érdemes új készüléket venni -inkább, mint használtat-. És én a helyedben szétnéznék az aktuális előfizetéses készülékajánlatok közt a szolgáltatód weblapján.
2011. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
vodafone-os vagyok. ez megtörtént, csak nem tudom, hogy jó vétel lenne-e az adott telefon, a kedves hölgyemények az üzletben meg annyira szakértenek, hogy csuhaj, tehát bennük nem bízom. ezért gondoltam, hátha van valami tapasztalat, amire támaszkodhatnék
2011. ápr. 5. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyiket telefont szemelted ki a Vodafonnál?
2011. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
konkrétan semelyiket még
2011. ápr. 5. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mobilarénáék eléggé lehúzzák ezt a készüléket
2011. ápr. 5. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy olcsó legyen és hogy miknek kell megfelelnie. Valamint, hogy elégedett voltál a Nokiáddal. Emiatt linkeltem be ezt. Amennyiben nem tetszik, nézz szét a Vodafone weboldalán, hátha szimpatikussá válik valamelyik ami 20 ezer Ft-ból kijön.
2011. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!