Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a tökéletes...

Melyik lenne a tökéletes telefon a számomra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy olyan telefont szeretnék,ami nem túl drága,érintőképernyős,és nem lesz az vele,hogy 2 hónap múlva zacskót akarok rá húzni,mert már semmit nem ér.Lehessen vele könnyen játszani(sokféle játék legyen rajta) és könnyen netezni,smsezni,írni.
2011. jún. 17. 07:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szia..én az Lg gs290 -telefont ajánlom nagyon szeretem mert nekem ilyen telefonom van az üzenetet több féle képen lehet írni.2-megapixeles....van benne rajzprogram ,és képszerkesztőprogram,aztán facebook.orkut,Twitter ,PICASA,Myspace...internetes oldalak.Nem drága olyan 20 00Ft

lehet mostanában

[link]

[link]

2011. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ja és már több mint fél éve megvan és eddig nem volt vele probléma..csak én véletlenül megkarcoltam mert leejtettem és nagyot zuhant :D :D
2011. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2011. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Ace-t ajánlom, mert Androidos=sok applikáció, könnyű netezés stb.

Annak ellenére mondom ezeket hogy WinMo-s vagyok.

2011. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,ment a zöldkéz.

Lg-t nem szeretnék,a Galaxy Ace nagyon tetszik,csak sajnos a 60ezer Ft nekem drága,mert a tesómnak is kell még egy telót venni,szóval...

Azt nem tudjátok mikor megy le az ára kb 40ezerre?

2011. jún. 17. 08:22
 6/25 anonim ***** válasza:

Am az LG kb tudásban nagyon elmarad a mai telefonokhoz képest.

GS 290...nagyon-nagyon korlátozott szoftvere van...azt a telefont úgy képzeld el mint egy mezei telefont csak érintőképernyővel. (Tapasztalat)

Az én álláspontom az hogy ha veszel akkor már normálisat vegyél.

2011. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ez esetben a Samsung Galaxy 3-at ajánlom...nem rossz telefon 40 körül van az ára.
2011. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nekem is az,hogy legyen normális,és tényleg ne az legyen,hogy 2 hónap múlva dobhatom ki,mert már semmit nem ér,meg gondolom velem is az lesz mint a többi tinivel,hogy rögtön új kell.Csak sajnos apának meg az a véleménye,hogy ne legyen túl drága,mert 1-2 év múlva úgy is új kell,ne legyen tele olyan alkalmazásokkal ami nekem szükségtelen.
2011. jún. 17. 08:28
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi.A Galaxy 3 is nagyon tetszik,bár még nem tudom pontosan mennyiért kaphatok telefont,mert kell a tesómnak is meg anyának is...
2011. jún. 17. 08:53
 10/25 anonim ***** válasza:

Hogyha nem tetszik a lg akkor még tudok ajánlani telefonokat pl: samsung champ ,samsung diva,samsung corby ,

én a samsung champ-et választanám :) remélem segítettem egy picit

2011. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!