Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyek most...

Szerintetek vegyek most iPhone 4-et vagy várjam meg a következő generációst?

Figyelt kérdés
Mert ugye elvileg minden év június közepén mutatják be a legújabbat, eszerint idén júniusban az iPhone 5-öt. De olyankor az elején mindig olyan készlethiány halmozódik fel, hogy hónapokig csak kétszeres áron, dílerektől lehet vásárolni. Szerintetek vegyek most egy 4-est vagy várjam meg a júniusi 5-ös premierjét? Az iPad2 esetén is most például 3-4 hetes várakozási idővel lehet csak venni, akkor mi lesz, ha kijön az iPhone 5?
2011. márc. 27. 17:04
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Megint hülyének fogják nézni az embereket. Más nem lesz. Valami apró dolgot beleraknak majd, és főoldalon fogják verni a nyálukat, hogy benne van. Persze olyan dolog lesz, ami már rég benne van olcsóbb, jobb telefonokba.
2011. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg az iPhone 5-öt.Ma olvastam, hogy őszfele fogják kiadni az iOS 5-öt, gondolom akkor az i5-re is lesz optimalizálva.
2011. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel csak ősszel fogják bemutatni az 5-öt, onnan még egy hónap mire nálunk is lehet kapni. Ha 4-est akarsz venni akkor is jól jársz ha ezt megvárod mert a megjelenéskor le fog menni az ára.
2011. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan vehet 4 is (nem fog sokat bukni az ára mx. 30 ft ot) de ha megvárod az 5 az is jó választás. az 5 szeptemberbe jelenik meg magyarországon(ill. europába) és azért mert nem rég jelent meg az iphone 4 cdma, és ennek a készletét próbálja kiüríteni az apple.
2011. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettővel jól jársz, de lehet hogy késik az iPhone 5 és Szeptemberben fogják bemutatni.Szerintem most vegyél egy iPhone 4et és ha normálisan lehet majd kapni iPhone 5öt , és tudni fog annyival többet hogy szerinted érdemes lecserélni akkor eladod, nem fogsz sokat bukni az árán,mivel elég értékálló:)
2011. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!