Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry készüléken internet...

BlackBerry készüléken internet BIS előfizetés nélkül?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy BB 8520-as készüléket és próbáltam többféleképpen is csatlakozni a netre (simán, wifivel, sima böngészőben, operában), de nem engedett fel.

Voltam a T-mobile-ban és azt mondták (nem ott egyébként, ahol vettem), hogy ehhez kell az Instant E-mailes előfizetés, mert anélkül még wifin sem megy a net. Kérdeztem, hogy egy sima t-mobileos net nem elég-e és azt mondták nem..

De neten azt olvastam, hogy lehet anélkül is, csak be kell állítani. Tudnátok segíteni?


2011. márc. 26. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet wifi-vel is netezni és nem kell hozzá BIS.


Speciális beállítások-Böngésző-Alapértelmezett böngészőkonfiguráció és arra kell menni,hogy Hotszpot-böngésző.


Nekem is volt ilyen telefon és nem volt Bis regisztrálva.

2011. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen van és nekem sincs BIS regisztrálva, netezni lehet, viszont ez a Blackberry messenger nem működik rajta, aminek elméletileg kéne. Ha erre sikerült valakinek rájönnie, akkor tudnátok segíteni?
2012. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én ugy tudom hogy a Blackberry Messenger Bis nélkül nem működik. Én most készülök BBt venni szerintetek van értelme BIS nélkül? Mi az amit nem tudok használni a BBM-en kivül? Alkalmazások mennek nélküle?
2012. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is most terveztem, de felesleges, BIS nélkül SEMMI nem megy, kivéve az SMS-t, ,mef a telefonálást (asszem lehet hackelni valahogy, de bonyolult)
2013. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!