Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung OMNIA 7 jó vételnek...

Samsung OMNIA 7 jó vételnek számít?

Figyelt kérdés
Otthoni frissítés hogyan zajlik, és gari vesztéssel is járhat? Nehéz kezelni? Játékokat hogyan rakhatok rá, mivel hallottam hogy Angliát kell megadni mint "otthont" de akkor hogyan fizetünk ha le szeretnénk rá tölteni?
2011. márc. 22. 05:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Add el akkor gyorsan a androidos telód!:D És vegyél OMNIA 7 amíg olcsó!:D
2011. márc. 22. 16:47
 12/22 anonim ***** válasza:
a Desire HD pedig jobb, meg az Android is
2011. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Amúgy jah az android testre szabható tényleg barátibb mint a WP7 elismerem!

HTC Desire HD meg nekem túl nagy és sokkal fakóbb a színe az OMNIA 7-hez képest, bár az is androidos lenne! :/

HTC Incredible S a legideálisabb csak túl drága...

2011. márc. 22. 16:59
 14/22 anonim ***** válasza:
De a 4,3 hüvelykes kijelzőn lehet normálisan filmet nézni, meg sokkal élvezetesebb akkora kijelzőn kezelni a gépet. Szerintem nem túl nagy a zsebembe simán becsusszan, annyi pont elég és szerintem tökéletes a képe, nem fakó.
2011. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 kiqu válasza:

Nekem Omnia7-em van... Csak ajánlani tudom.

-Még nem tudjuk, hogy frissítheted e otthon, de az első köztes frissítést a T még nem engedélyezte. Nem nehéz kezelni. Letisztult felülete van, ha tudsz angolul, akko csak előny. Én nem adtam meg semmilyen országot. Játékot a Zune marketplac-el tudsz feltölteni a telefonra, ahogy az alkalmazásokat is...

2011. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
asdfvb - holnapi nap felhivom a htc magyarországi marketinges barátomat és megkérdem, hogy mégis mennyi pénzért akarod mindenáron mások véleményét, döntését megmásitani, és mindenképp a Desire HD utjába terelni. Mondjuk könnyebb volna, hogyha a neved is megadnád! :) És komolyan beszélek.
2011. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
megköszönném, ha megkérdeznéd, mert nem lenne rossz pénzt kapni érte :D
2011. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Pedig azt le lehet mondani asdfvb hogy HTC van, hanem azt hiszem N95!:D

Még gondolkozok HTC vagy S Omnia 7, bár azért jobb lenne ha foghatnám őket kitapintanám,megízlelném!:D

2011. márc. 22. 17:17
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg N95-öm van, viszont apámnak HTC :D
2011. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

*nem

szót kihagytam sry az értelmetlen mondatért!:S

2011. márc. 22. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!