Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung OMNIA 7 jó vételnek...

Samsung OMNIA 7 jó vételnek számít?

Figyelt kérdés
Otthoni frissítés hogyan zajlik, és gari vesztéssel is járhat? Nehéz kezelni? Játékokat hogyan rakhatok rá, mivel hallottam hogy Angliát kell megadni mint "otthont" de akkor hogyan fizetünk ha le szeretnénk rá tölteni?
2011. márc. 22. 05:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én jelenleg még androidot vennék. rengeteg hülye hibálya van a windowsnak
2011. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan telefon kell, ami gyakorlatilag mindent tud, amit a mai okostelefonok, csak más felállitásban, akkor tökéletes. Nem tulcsicsázott, egyszerű, letisztul, könnyen kezelhető, élvezetes. Nincs semmi felesleg, csak a tiszta felhasználói élmény. Ha tetszik neked a kezelőfelület, és mersz szakitani az ikonokkal, akkor megveheted. Továbbá a Samsung talán jelenlegi legjobban összeszerelt, legminőségibb és legjobb anyagokból összerakott telefonját nézted ki, a telefon tökéletes, úgy képernyőben, mind felszereltségben.
2011. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

ma 13:48:

Mind szép és jó amit leírtál róla, de nem a kérdésemre feleltél!

2011. márc. 22. 15:12
 4/22 anonim ***** válasza:
eMost mit mondjak?? Hogy, IGEN?? Akkor tessék, IGEN :D Ha lenne 85 ezrem egyből futnék a T-be és megvenném.
2011. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Látom nem értesz meg engem!:/

De leírom még1x:

Otthoni frissítés hogyan zajlik, és gari vesztéssel is járhat? Nehéz kezelni? Játékokat hogyan rakhatok rá, mivel hallottam hogy Angliát kell megadni mint "otthont" de akkor hogyan fizetünk ha le szeretnénk rá tölteni?


Ezekre gondoltam!

2011. márc. 22. 16:07
 6/22 anonim válasza:

Samsung OMNIA 7 jó vételnek számít?

ez volt a fő kérdés!

2011. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Otthoni frissités: csatlakoztatod a géphez, elinditod a Zune-t, amit mindig is kell használni, mikor zenét, képet,...akarsz feltenni, jobban mondva ezzel teremtesz kapcsolatot a telefon és a gép között. Ott is megjelenik, hogy van elérhető frissités és rákattintva frissited, habár idáig még nem csináltam ilyent, mivel még nem volt ilyen lehetőség. Nehéz-e kezelni?? Nem, annyira egymásba folyik minden, hogy gyakorlatilag minden mutassa magát, egyáltalán semmi nehézség. Játékokat angol Windos Live ID-vel tudsz tölteni és ekkor hazai bankkártyával lehetőséged van vásárolni is, persze minden fontban lesz megadva, de a lényeg, hogy az ingyenes alkalmazások elérhetővé válnak teljes mértékben és megszoritások nélkül.
2011. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És semmi nem jár garancia vesztéssel, amit a Zune-on keresztül csinálsz.
2011. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Na ez már elég ez kielégítő számomra! Hálás köszönetem érte, ment a zöld kezecske! Mikor vetted meg?:)

Amúgy nézegettem a HTC Desire HD de tény és való Omnia 7 van a legjobb színe, szinte élvezet nézni!

2011. márc. 22. 16:39
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem vettem meg, csak nap mint nap telefonokkal foglalkozom, nem műszakilag, hanem ''otthon'' komolyabban. :) Jelenleg Androidos telefonom van, de nagyon gondolkodóba estem a WP7 komolyabb megismerése után. Én teljes mértékben az OMNIA 7-et ajánlom.
2011. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!