Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » N8, Desire, Desire HD, Galaxy...

N8, Desire, Desire HD, Galaxy S, vagy iPhone4?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 16:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hallod akkor vedd meg az áfon 4-det mert látom nagyon azt akarod, mondom ha van annyi pénzed akkor már holnap szaladjál és vedd meg, komolyan!
2011. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
nem akarom, de eddig csak nyögvenyelősen tudtatok róla 3 rossz szót szólni. drága ami az én gondom. nincs rajt blútusz, leszarom. rossz az appstore, hülyeség. más indokot nem igen hoztatok fel mellette. addig meg miért húzzam le a listámról?
2011. márc. 21. 18:00
 13/21 anonim ***** válasza:

Vedd meg iPhone 4 gyorsabb a processzora,jobb a színmélysége ( http://www.youtube.com/watch?v=FEd2vY5NQwc),nagyobb felbontásra képes, és jobban birja az aksija!


Egyedül annyi 512Ram van HTC 768RAM szembe de ez nem sokat számit!

2011. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
*nagyobb felbontásra képes
2011. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket se... várd meg a Samsung Galaxy S 2-t illetve az iPhone 5-öt...
2011. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

első vagyok

igaza van az utolsónak :D én is sgs2-t szeretnék venni

2011. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
iPhone 4. Lehet nézegetni melyik telefonba mennyi ram van, de felhasználói élménybe az iphonet nem tudták még beérni.
2011. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Felhasználói élményben nem feltétlen jobb csak ja játszunk
2011. márc. 22. 09:13
 19/21 anonim ***** válasza:
Na akkor én is beleszólnék a vitába,mint Iphone user(Volt 3G,3GS és most 4 van(céges illetve ismerőstől vett telefonok)Mielőtt elkezd valaki pattogni,olcsó volt,azért vettem).NE VEGYÉL,2 hónap után az ember falramászik ettől a telefontól.Szép,jó,villogni lehet vele de egy idő után zavaró lesz a zárt operációs rendszer,hogy behülyül az egész telefon és csak szoftverfrissítéssel "javul" meg(A sim kártyát nem volt hajlandó bevenni,nem lehetett bekapcsolni a wifit mert ahogy jelet talált lefagyott,letörölte az smseket,névjegyzék eltűnt csak úgy stb.).Applestoreon rengeteg fizetős tartalom van,jailbreak-el pedig ugrik a garancia.Képes hihetetlenül belassulni 1-2 esetben játékok közben,vagy a zene pl megáll 2-3 másodpercre mert az egész telefon beakadt.Ezek közül a Desire HD és a Galaxy S az amik kiváló telefonok,bár személy szerint a Galaxy S volt a kezembe eddig,de nagyon összerakott kis telefon.
2011. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
vegyél áffónt akkor hülye...mi a francnak tetted fel a kérdést ha már elvolt döntve?
2011. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!