Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény a telefonbolt.hu-ról...

Fuuton kérdése:

Vélemény a telefonbolt.hu-ról mint telefonbolt?

Figyelt kérdés
Csak személyes véleményeket írjatok!
2011. márc. 12. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
gsmline.hu-t ajánlom
2011. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott nem adnak ÁFA-s számlát...
2011. márc. 12. 15:04
 3/5 anonim válasza:

Én is vizsgálgattam ezt az oldalt, nagyon jó áraik vannak, CSAK...

Mikor elolvastam két paragrafust, egyiket a: NEM tartoznak a jótállás körébe illetve a: A jótállás érvényét veszti, átértékeltem a dolgot.

Ezek tudatában inkább költsön rá az ember néhány ezrest, és kap gyártói garanciát.

2011. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én Samsung Galaxy S-t akarok ott venni, és 115 ezerért van olyan, hogy 1 év gyártói garancia.

Van valahol, ahol jobb a gyártói garanciás át, és kapok ÁFA-s számlát?

2011. márc. 12. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Fuuton!


[link] merem ajánlani! Öcsém innen rendelt telefont, hibátlan volt minden! Az eladók segítőkészek nagyon, már sok emailt küldtem neki mert majd én is venni szeretnék tőlük telát, mindegyikre gyorsan válaszoltak! Az árukereső oldalon is erről a cégről írnak a legjobbakat, árai is nagyon jók! 2 év garancia van náluk! Szerintem csak jó jársz velük!

2011. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!