Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy iphonet egy pad...

Találtam egy iphonet egy pad alatt de nem kapcsol be, valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, találtam egy iphone-t egy pad alatt, gondolom kiesett valaki zsebéből.


Lényeg szereztem hozzá töltőt, de nem kapcsol be, nem is reagál a töltésre, valami nagy baja van és dobjam a kukába?


Vagy esetleg valamilyen módon el lehet indítani.


Előre is köszönöm a választ


2011. márc. 5. 18:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

éljenek a jóakaró és frissitő magyar mentalitással rendelkező emberek.


Köszönöm utolsó nem csalódtam ;)

2011. márc. 5. 20:47
 12/21 A kérdező kommentje:

jah am alattunk lakó rendőr, megkérdeztem mi a teendő, ő mondta h plakátolja azt kész, meg h leadni felesleges mert ugyse lesz meg a gazdája.


Jó mind1 nem magyarázkodom, örülj magadnak :)

2011. márc. 5. 20:49
 13/21 Fuuton ***** válasza:
64%

Szerintem szard le.

Az a tiéd...

Meg ha ilyen kis szarokért perelnének, akkor mindenki börtönben lenne xD

2011. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mennyire szánalmas vagy! XD Ha valaki becsületes még te vagy felháborodva? ... Remélem neked is eltűnik majd vmi fontos tárgyad és hasonlóan fog cselekedni a megtaláló mint most te! :)
2011. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
fuuton, én feljelentettem azt aki ellopta (mivel tudtam ki tette:) ) és utólag derült ki hogy felvan függesztve, szóval ő pl jóra nemnagyon számíthat.
2011. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Fuuton ***** válasza:
32%

Más dolog, ha valaki ellopja, meg megint más, ha saját hibádból hagyod el.

Hogyha ő plakátokat kirakott még arra is kellett volna számítani, hogy nem a tényleges gazdája jelentkezik, ezt mondjuk könnyű ellenőrizni az IMEI segítségével.

De senki nem jelentkezett, akkor lehet, hogy nem volt számára fontos, nem tudom, de akkor sem jelentkezett, pedig biztos, hogy környékbeli, ergo az már az övé.

2011. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

már mind1, feljött érte reggel a gazdája.

hozta a papirokat is meg mindent.


Lényeg a sok jóindulatu embernek üzenném, h én is hagytam el ugy dolgot, pénztárcát ami ugy jött vissza h tárca pénz nélkül :)


De mind1 örüljetek magatoknak

2011. márc. 6. 11:29
 18/21 Fuuton ***** válasza:
50%
Nem adott valamiféle jutalmat?
2011. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Fuuton ***** válasza:
Mert azért ilyenkor illene adni.
2011. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

idős bácsi volt nem volt szívem kérni, bőven elég volt egy mosoly meg egy köszönöm.


Unokájától kapta karácsonyra

2011. márc. 6. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!