Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb teló? (lent link)

Melyik a jobb teló? (lent link)

Figyelt kérdés

[link]


most nokia 5130 as telóm van és van lehetőségem lecserélni.megéri??

14/L


2011. márc. 4. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
megéri
2011. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem éri meg, de ha nagyon tapizósat akarsz akkor cseréld

de azt tudd, hogy ennek az lg-nek nagyon ratyi a képernyője...rezisztív technológiával készült, nagyon rosszul reagál az érintésre az őrületbe fog kergetni uh csak ha nem izgat a jó kezelhetőség akkor cseréld

2011. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez megint attól függ, hogy melyik mennyibe kerül, de ha érintő képernyős telefont akarsz venni akkor ajánlom, hogy Andoidos telefont vegyél, pl egy ZTE Blade-et. Ez sem drága, de legalább tuti egyben van minden alkatrésze. Az LG szerintem szart csinál, a Nokia pedig elavult technika.
2011. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem a nokia jobb . Az LG semire nemjo. Vegyel inkab egy jo Sony Ericssont es azal joljarsz . anyumnak Sonyja van es mar megvan 4-5 eves es edig soha nemvolt elromolva
2011. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Testvéremnek ugyanilyen LG-je van, igaz, hogy csak munkára használja, de nem találtam eddig negatívumot reá.Van benne rajztábla(bár iszonyat nehezen lehet rajta csak rajzolni), zenét szépen lejátssza, 5 beintegrált játék van rajta, elég gyorsan reagál, de van néhol, hogy beakad egy pillanatra.
2011. márc. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!