Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanáttok nekem valami jó...

Ajánlanáttok nekem valami jó kis érintőképernyő samsungot? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nő vagyok és samsung párti. Szeretnék valami normálisabb samsungot de nem túl drágán. Most mini prom van de nem jöt be sajnos. Ebbe az ár kategóriába kéne valami telefont. Nekem jelenleg az S8000jet tetszik nagyon de ahogy elnéztem nem igen kapni már. Nem kell nagy tudasú nem érzem úgy kihasználnám.
2011. márc. 3. 13:42
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést az össze visszaságért is a hibákért, siettem.
2011. márc. 3. 13:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy 3, Samsung Galaxy Ace,
2011. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsung Monte, korrekt darab. De a fent emlitett Galaxy Sorozat készülékei sem rosszak, viszont éppen okostelefonok, amire azt irtad, hogy nem használnád ki. :)
2011. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked inkább a samsung monte mert ha nem használod ki az oksotelefon tudását akkor miért fizetéd meg? Montét javasolom.
2011. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!