Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem 1 iPhone-t iTunes-ba...

Vettem 1 iPhone-t iTunes-ba zenét mmár raktam rá de a filmet hogy kell rárakni? . Ha esetleg valaki már jártas ebben segítsen

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik mód. A lényeg, hogy át kell konvertálni a filmet egy iPhone-nak is emészthető formátumúra.

Amikor feltelepítetted az iTunest, felment a QuickTime Player is. Meg kell venni a QuickTime Pro-t, vagy más úton, egy széria számot keresni (Pablo/nop segíthet :) ...)

Mikor ez megvan, File menü-› Export, majd a megjelenő ablakban kiválasztod, hogy iPhone. Megnyomod hogy export. Tadaaam, kész is!

2009. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most jövök rá, lehet hogy Windowson csak .mpg-t meg .mov-ot hajlandó lejátszani a QuickTime. Sajnos nincs Windowsom, nem tudom kipróbálni. Mac OS X-en van egy kiegészítő a QuickTime-hoz, (Perian), azzal le lehet játszani a .avi fájlokat is. De ha keresgélsz a neten, biztos találsz valami windowsos programot ami átkonvertálja a filmeket "iPhone-baráttá".

Sok szerencsét!

2009. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azt nem értem hogy 1 ilyen fejlett szinte már számítógép szinten lévő telefon h-h nem játszik le avi-t.....
2009. febr. 20. 10:24
 4/4 anonim válasza:
azért, mert apple gépre csak apple formátumot kelljen használni. de any video converter proval asszem lehet iMov-ot csinálni.
2009. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!