Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony x10 minivel kapcsolatban...

Sony x10 minivel kapcsolatban kérdések?

Figyelt kérdés

Van benn wifi? Fel tudok vele lépni market-re vagy hova,és hogyan? Azt tudom hogy onnan lehet letölteni dolgokat telefonra h "okos" legyen :) De még sose volt ilyen telefonom és félek h hülye vagyok én hozzá,és csak pénzkidobás az egész. Nem túl kicsi a kijelző? Könnyű rajta sms-t írni?

Írjatok léccí mindent ami csak eszetekbe jut róla. Előnyt is és hátrányt is


2011. febr. 23. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt tudni kell, hogy minden androidos telefonban van wifi de ezt onnan is meg lehetne tudni hogy megnézed a telefon specifikációját (leírás). Marketre meg piszokegyszerű felmenni, mert megtalálod a menüben de legtöbbször alapból ki van rakva a képernyőre az ikonja.
2011. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és azon a marketen nehéz ki igazodni?
2011. febr. 23. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem
2011. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat akarsz írni, mini prót vegyél!
2011. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van benn wifi.


Fel tudsz benn menni marketre, egyszerű átlátni és könnyű használni. Én az elsőnél kicsit szenvedtem vele, és vannak akik bénáznak, de összességében jó hely.


Az android nagyon személyreszabható, és kismillió alkalmazás letölthető rá, nekem nagyon tetszik maga a stílusa, kinézete is.


De. Kicsi a kijelző. X8-at vegyél:)

2011. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mivel nekem nincs ilyen telefonom nem tudok mit írni róla csak pár hasznos weboldalt mutatnék amit én is sűrűn olvasgatok

X10: [link]

X10 Mini: [link]

X10 Mini pro: [link]

és mivel szóba került kommentárok között az X8: [link]


a www.se-portal.hu és a [link] fórumát ajánlom neked...sok hasznos dolgot írnak az Android-ról és tudsz feltenni kérdéseket is

2011. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!