Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak engem tölt el boldogságga...

Csak engem tölt el boldogsággal, hogy egyre ritkábbak a Samsung S5230-as készülékkel kapcsolatban a kérdések? XDxD

Figyelt kérdés
Pár hete még dugig volt az oldal, meg is lehet nézni. Be kell irni az Elektronika keresőbe, hogy Samsung és a kérdések 80%-a ezzel a Star telefonnal kapcsolatosak. Már nagyon unom a lustaságot, úgy h remélem nem lesz több kérdés azzal kapcsolatban, mint napi 1-2... xDxD
2011. jan. 7. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 mindig van csak folyamatosan szórják kifele a készleteket és már úgy látszik kezdenek kifogyni.
2011. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tinker Bell ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert idióta kérdések úgyis mindig lesznek, az már másodlagos, hogy mivel kapcsolatban....
2011. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 perettyó ***** válasza:

na ja vagy azért nincsenek kérdések mert a kedves samsung s5230 tulajok akik itt is vannak és el szoktak küldeni a jó anyámba hogy miért szidom mert jó teló az épp lemondták a netet mert elromlott a hiper szuper telefon és azt kell javítatni:D amigy a másik 2kedvencem az amikor

1,Wifi:2 kategoria van 1,ingyenes a wifi,2.hogyan lehet szarabnál szarabb telefonokba belerakni.

2.kedvencem :a vettem egy hiper szuper telót csak sötét vagyok mint az iccaka és bekapcsolni se tudom tipus

2011. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!