Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson W350i-n lehet...

Sony Ericsson W350i-n lehet facebookolni?

Figyelt kérdés
Hogy tudom beállítani a telefont, hogy ingyen tudjam használni a FB-t? (30as vagyok) Lehet egyáltalán?
2011. febr. 16. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szolgáltatód honlapján,le van írva részletesen.
2011. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dominos vagyok. Elolvastam már a honlapon, de valami úgy látszik még sem stimmel. Ott az van, hogy kell egy adat díjcsomagra is előfizetni. Én ezt meg is tettem, előfizettem egy olyanra, ami csak a forgalom után számláz.

ezek után megnyitottam a web n' walk-ot, ott betöltött ilyen mindenféle dolgokat, híreket, stb. Mindezek után levett a kártyámról pénzt. Hogy tudom beállítani, hogy a FB legyen a "kezdőlap"?

Vagy valamit én csinálok rosszul?

2011. febr. 16. 11:18
 3/4 anonim válasza:
a könyvjelzőkbe átirod (pl.: a googlet vagy ami van) átirod erre: [link] és jó és ingyenes!!!Következőnek már az átirt könyvjelzőnél indithatod persze ha elmented!!!
2011. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az origot átírtam facebook-ra, de újként menti el, nem felülírja az előzőt. Így minden alkalommal mikor megnyitom, az origot adja fel kezdőnek, és seholse találom a megoldást :(

De köszi dany!

2011. febr. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!