Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijavították már a zte bladet?

Kijavították már a zte bladet?

Figyelt kérdés
Hallotam olyan szoftveres problémáról, hogy 512böl 256 memóriát ismer fel ezt mára már kijavították? És ha most bemegyek akkor 512töt ismer fel vagy rohangálnom kell vissza? Milyen programmal tudom ellenőrizni, hogy menyit lát?
2011. febr. 13. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom a 2.2 verzió a javított kiadás.
2011. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de még mon tudtomal csak 2,1 van vagy tévedek?
2011. febr. 13. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Már javítva van kb 2 hónapja. A kijelző hiba is javítva lett. Ha most veszel akkor már javított telót kapsz.
2011. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom elenörizni?
2011. febr. 13. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi RAM/ROM van a készülékben?

Minden ZTE Blade 512RAM illetve 512ROMmal hagyja el a gyártósorokat. Amelyiknél a Menü -> Feladatkezelő -> Erőforrás fül –nél nem 414 látható azt az eszközt frissíttetni kell mivel szoftveresen korlátozva van. A frissítést bármely T-pontban garanciában elvégzik.

2011. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!