Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetek az ellen ha...

Mit tehetek az ellen ha valaki rejtett számmal hivogat?

Figyelt kérdés

időnként felhív és minden marhasággal zaklat,

nem túl sűrűn de azé zavaró.

a számomat csak rokonoknak adtam meg, rajtuk kívül csak a haverok tudják , fogalmam sics h ki hivogat, de az biztos h nem haver hanem valaki aki utál


2009. febr. 10. 17:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Utánozd, mondd azt mindig, amit épp ő mondott, azzal két perc alatt az idegeire lehet menni bárkinek.
2009. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem régebben egy éppen pihent hangulatomban kapott el. Kitaláltam egy kamu dumát, hogy a jóbarátom technikai szakértö a rendörségen, és nyugodt hangon elmagyaráztam neki, hogy a mobiltelefonok egyszerre nem egy, hanem több antennát érzékelnek, mindegyikkel külön-külön leegyezteti a jelerösséget, az antennák központja rögzíti, hogy a telefonról hány órajel után jött a reakció, és ez alapján 5 m-es pontossággal meghatározható a telefon távolsága az antennától. 3 darab antennával már megvan a pontos helyzete a telefonálónak. És, mondom neki, az igazán jó hír, hogy az egész rögzítve van rendszerkarbantartási célból, így évekre vissza meg lehet nézni, hogy melyik hívást honnan kezdte.


Persze, valószínü, hogy nem így müködik a rendszer, de hatott a szövegem, mert soha többé nem hívott.:)

2009. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Jelentsd be a szolgáltatódnál, ők tudják, hogy ki hívott. Neked nem árulják el, hogy ki hívogat, de az illetőt figyelmeztetik, hogy álljon le, mert baja lehet belőle. A zaklatás már büntetik.
2009. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én megtettem, amit a 11:03-as javasolt, és sajnos azt mondták, hogy ők semmit sem tehetnek az ügyben, és csak a rendőrséghez fordulhatok.:(
2009. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

első válaszadó tanácsát megfogadom:)

de azé kössz mindenkinek hogy írtatok

2009. febr. 11. 16:39
 16/22 anonim válasza:
100%
Egy cipúben járunk azzal a különbséggel, hogy engem SMS-ben zaklatnak. Felhivtam a szolgáltatómat (Voda( és nem tudtak segíteni azt mondták tegyek a rendőrségen feljelentést. De ha valaki tippet tud adni arra, hogy 1 bizonyos hivószám SMS-eit hogy lehet letiltani, megköszönném.
2009. febr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Én T-mobilos vagyok, és úgy tudom, a szolgáltatónál ki lehet kérni(pénz ellenében) hogy ki hívogat. Onnantól már sima az ügy, mert van amivel a rendőrséghez fordulj. A zaklatásért kellemetlen büntetést tudnak ki szabni! Próbáld ki! És úgy tudom a pannonnál is ki lehet kérni, mert a barátnőm már meg tette ugyan ezt, ki kérte hogy ki hívta, neki megadták! Egy próbát meg ér!
2009. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

A következő megoldás:

Nokprogponthuról, ahogy előttem is írták, leszeded a Blacklist nevű progzát. Majd beállítod, hogy a hívószám kijelzés nélküli bejövők legyenek automatikusan átirányítva valami iszonyat komoly műholdas betárcsázó modemkapcsolati számra. Ezekkel közvetítenek a hiradók,stb. Ennek percdíja átlag 10-30e ft. Amíg az átfut az agyán, hogy: "Most MIVAAAAAN?????", addig már 5 ropit el is telefonált. Működik a dolog persze emelt díja szextelefonokkal is. Gyorsan le fog szokni sztem a gyerek.Sok sikert...

2009. febr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam régebben, h felvettem és nyugodt hangon mondtam, h XY hangpostája vagyok, jelenleg nem vagyok elérhető, hagyjon üzenetet, BIP ( sípszó utánzása). Aztán hadd mondja. Egyébként a legjobb tényleg az ha hagyod hadd menjen a pénze, SMS-ben zaklatónál még egyszerűbb, ha átod, h a zaklató számáról jön az SMS akkor elolvasás nélküli kitörlés. Esetleg lehet azt mondani miután felvetted monoton gépi hangon, h tájékoztatjuk, h az erre a számra bejövő hívások adatait az előfizető kérésére a rendőrség rögzíti ( persze ne te szavald el hanem valaki más, esetleg elváltoztatott hangon, pl. zsebkendő a szád elé).
2009. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez mobilfüggő, de van egy olyan megoldás hogy Hívások fogadása => Csak listából /ide beteszed a telefonkönyvet és kész!
2009. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!