Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon ami nekem...

Milyen telefon ami nekem kellene? (Van ilyen? )

Figyelt kérdés
A mostani telefonok egy csomó mindent tudnak, de én úgysem használnám a funkciók nagy részét, akkor meg minek fizessem ki? Ami nekem kell: telefonálás, sms, mms, mp3, kb. 2Mp-es fényképező, ébresztés, naptár. Meg az alapvető dolgok, amik minden telefonban megvannak. Nem valami régi vacakot akarok, hanem újat, de nem tudom, van-e ilyen, vagy ma már minden telefon csúcstechnikás, amiben ezek megvannak?
2009. febr. 10. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

én pl mms t már nem is küldök sokkal olcsobb az email és abban 2mp méretü fotot is elküdhetsz akár többet is egyszerre és akár több embernek is


nekem SE W910i vaan jo nagy aaa képernyője aksija sokat bir mp3 mp4 wma 3gp rádio mobil tv 3g és net is van amit sokat használok 1ft volt a vodánál és havi 3000 kell fizetni de ez lebeszélhető

ja és emaileket szoktam küdeni fogadni mert ez is szinte ingyen van és nem csak 160 karaktert irhatsz bele

akár egy valakitől kapott fotot is letudom tölteni emailbol

na mit irjak még

a net a jövö ezt te is tudod

és sokszor jo lenne ha a googléba megtudnád nézni vagy van pl online szotár és minden amit neten megnézhetsz kivéve egy két flassh oldalt

kérdezz még válaszolok

2009. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az elözövel. Én Nokia 6300-át használok, és a net roppant hasznosnak bizonyult. Bárhol, bármikor és bármit meg tudok nézni, legyen szó térképröl, szótárról, levelekröl. Ha valahol várakoznom kell, pikk-pakk eltelik az idö. Egyetlen hátránya, hogy néhány flash támogatású oldallal nem tud bánni, meg nincsen hosszú "ö" és "ü" betüm (most is telefonról írok). Kár kihagyni ezt a szolgáltatást. Az aksi teljesítményét leszámítva teljesen elégedett vagyok vele.
2009. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
igen ez nagyszerü és nem elhanyagolhato az sem hogy bnagy az SE kijelzője de a nokián lehet nincs de a sonyericsonon vannak karakterek minden nekem is W910 van kiráj
2009. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nokia 6300,Nokia 5310, vagy ha komolyabbat szeretnél, E51. Szerintem. 5310-esem van, de nagyon szeretem.
2009. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nokia e51-esem van es meg vagyok elegedve vele.Ha egy kicsit komolyabbat akarsz akkor megeri.Bluetooth,infra,wirelles(ami ha olyan helyen vagy ingyen netezhetsz),symbian,es meg sok jo dolog:)
2009. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nokia 6500 bronzban mindent tud amire vágysz
2009. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nokia 6300
2010. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!