Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a Sony Ericcson...

Mennyibe kerül a Sony Ericcson Satio mobiltelefon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ennyi pénzért én biztos Samsung Wave-t vennék!
2011. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az mennyibe kerül?

(utolsó válaszolónak)

2011. jan. 30. 19:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Háát nekem most Samsungom van ... és megfogadtam hogy soha többet az életbe nem veszek ... barátnőmnek is tönkrement kb. félév után.. és ő úgy vigyázott a telójára hogy ... nagyon. (: Meg nekemis kezd így 1 év után tönkremenni. Szóval... nem akarok soha többet Samsungot látni. (:
2011. jan. 30. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


De ez az a telefon, amelyet a szerelő kolegáimmal 2010 legkorrektebb telefonjának tartunk. Annyira kifogástalan, hogyha akrnék sem tudnék róla rosszat irni. Minőségi anyaghasználata és kifogástalan összeszerelése miatt a telefon háza nagyon komoly, elegáns és egyben tiszteletet követelő. De a telefon igazi értéke nem a külsőben rejlik, csak utaltam ,hogy tökéletes. Belül húzodik meg diszkréten a SuperAMOLED képernyő, mely jelenleg a legszebb képernyő tipus, képélményben és szinek kavalkádjában még senki nem tudta felülmulni. Azonkivül tartalmaz egy 1 Ghz-es processzort, amely valódi gyorsaságot és lassúlásmentes felhasználói élményt biztosit! Oprendszere bada, amely igaz h friss, de nagyon jól sikerült. Nagyon okos, gyors és használható. Multimédia téren az Androiddal is joggal vetekedhet. Már most sok alkalmazás van rá, de egyre többet igérnek. A telefon összességét csak dicsérni és ajánlani tudom. Ár-érték arányban az egyik legjobb telefon a piacon. Tudásához, minőségéhez és élvezetéhez képest nem sok 63-67 ezer forintért. Linkelek egy tesztet is, amelyből még sok jó mindent megtudhatsz. A Mobilearena-sok nagyon igényes és szigorú tesztet végeznek, de még ők is KÜLÖNÖSEN AJÁNLOTT cimkével tűzték meg a készűléket, amely igazi ritka inyencség. Ha még nincs ennyi pénzed, csak arra kérhetlek, hogy akkor még gyűjts és vegyél olyan készűléket, amely igazán jó!!


[link]

2011. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Samsung az utobbi 2 évbe húzott bele igazán a telefongyártásba. Én sem szerettem soha a készűlékeit, de manapság tagadhatatlan, hogy rengeteget javultak minőségben! Lásd csak: Galaxy S, Wave, OMNIA7, ... És a egy telefont amúgy sem a márka szerint, hanem a modell szerint kell megitélni. Pont olyan, mintha azért nem vennéd a legújabb Ford Focust, mert a régi Ford Ka-d hamar beadta a gyűrődést! Rég nem a márkán, inkább a kiadásokon van a jelentőség.
2011. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!