Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3 G akku? Mitől merül...

Iphone 3 G akku? Mitől merül le ilyen hamar?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja van meg kb, reggelente szoktam rajta hallgatni kb fél órát zenét, és folyamatosan mobilnet csatlakozással van, (2G) de így is lemerül már du. fél 2-2 re..mit tehetnék?
2011. jan. 28. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
1200 mAH-os az aksi?
2011. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert ha igen akkor ki kell bírnia 3 napon keresztül is. nekem is hasonló telefonom lesz a közeljövőben...de lehet az is a baja hogy te nem látod de a háttérben már futnak programok. azokat le kell valahol kapcsolni/állítani...

hogy h azt majd az iphoneos emberek megmondják

én ennyit tudtam segíteni :)

2011. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem iphone 3G m egész este fenn van töltőn elviszem suliba azt lemerül 5-6. órára már !(mondjuk elég sokat nyomkodomm de akkor is )
2011. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ki kell bennt cserélni az akksit,3g esetében biztos elég régi, neten találsz hozzá készletet, már csake gy kis kézügyesség kell hozzá
2011. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!